Forum: wiosenne kurtki damskie - moda 114

Jola_1994 27.08.2018 *.91-219-114-148.gigainternet.pl

34
Ciężko cokolwiek doradzić, gdyż nie każdemu wszystko pasuje. Jednemu świetnie będzie np w skórze, innemu wręcz przeciwnie. Może więc warto poczytać jakieś fachowe blogi modowe? Ja właśnie to robię, gdyż szukam jakiejś idealniej sukienki dla siebie, na ślub siostry.

Klara1 04.09.2018 *.public-gprs378985.centertel.pl

10
Piękne te sukienki. Niektóre z nich dałoby się włożyć i na imprezę, i na co dzień ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.