Forum: Jaki internet do firmy? - usługi dla biznesu 62

Malwina Góreckaq 14.07.2018 *.apn-77-112-159-181.dynamic.gprs.plus.pl

2
Z jakiego internetu korzystacie w swoich firmach, jaki możecie polecić? Ja przejrzałam naprawdę wiele ofert i chyba najkorzystniejsza wydaje się ta z UPC Biznes (400mb/s) z możliwością stałego IP, na czym mi zależy. Dodatkowo, podobno bez konsekwencji można przez 60 dni przetestować ten internet u siebie. ktoś z Was może coś o tym powiedzieć?

Monika Kluź 24.07.2018 *.89-64-1-89.dynamic.chello.pl

4
Też szukam internetu do firmy, bo potrzebuje mieć stałe łącze w sklepie, ale nie widziałam wczesniej tej oferty. Wygląda nieźle, bo nie tylko można testować 60dni, ale też widzę, że można wziąć z umową na 24 miesiące, albo bez okresu umowy.

Natalia Magda 30.07.2018 *.host-176-221-123-133.dynamic.mm.pl

1
Ja korzystam od 2 miesięcy z ich pakietu i nie mam się do czego przyczepić. Kilka dni temu mogłam zrezygnować, zaznaczyłam sobie ten dzień w razie czego, żeby nie przegapić, ale nie ma takiej potrzeby. Ogólnie polecam, wszystko śmiga, a w razie czego gwarancję naprawy usterki w ciągu chyba 12 godzin.

Monika Kluź 31.07.2018 *.89-64-1-89.dynamic.chello.pl

4
Właśnie widziałam na ich stronie. Ja myślałam o pakiecie tym biznes Pro 400 i tam jest jeszcze Pakiet Bezpieczeństwa UPC dla 10 komputerów i bon na 100zł. Oferta warta uwagi więc pewnie do nich jutro zadzwonię dowiedziec się co i jak. Skoro można aż 60 dni testować to nic nie trace.

Maryla Szarczyk 19.08.2018 *.89-64-12-248.dynamic.chello.pl

1
Mam ten UPC biznes i przyznam, że nieźle się sprawdza. Stałe połączenie na kilku komputerach. Cena świetna i nawet nowe firmy mogą sobie na to pozwolić. Jak we wszystki usługami w UPC w razie zmiany lokalu można przenies też lokalizację usług.

kasia31 20.08.2018 *.user-94-254-142-182.play-internet.pl

4
Moim zdaniem play jest najlepszy, sama korzystam i nie widzę problemów, ale czasami bywa iż jest jego za mało, tzn limit szybko spada. Ale mam umowę która kończy się za rok, może coś się zmieni.

Monika Kluź 30.08.2018 *.89-64-13-237.dynamic.chello.pl

4
Kasia31 No niestety często jest tak, że te mobilne mają limit i nawet jak nie wzrastaja opłaty to zwalnia net do minimum. Kiedyś próbowałam i nawet maila nie mogłam wysłać jak miał załącznik. Dlatego to UPC wydaje się tak ciekawe, bo jednak ten problem wtedy nas nie dotyczy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.