Forum: Jaki internet do firmy? - usługi dla biznesu 60

Malwina Góreckaq 14.07.2018 *.apn-77-112-159-181.dynamic.gprs.plus.pl

2
Z jakiego internetu korzystacie w swoich firmach, jaki możecie polecić? Ja przejrzałam naprawdę wiele ofert i chyba najkorzystniejsza wydaje się ta z UPC Biznes (400mb/s) z możliwością stałego IP, na czym mi zależy. Dodatkowo, podobno bez konsekwencji można przez 60 dni przetestować ten internet u siebie. ktoś z Was może coś o tym powiedzieć?

Monika Kluź 24.07.2018 *.89-64-1-89.dynamic.chello.pl

4
Też szukam internetu do firmy, bo potrzebuje mieć stałe łącze w sklepie, ale nie widziałam wczesniej tej oferty. Wygląda nieźle, bo nie tylko można testować 60dni, ale też widzę, że można wziąć z umową na 24 miesiące, albo bez okresu umowy.

Natalia Magda 30.07.2018 *.host-176-221-123-133.dynamic.mm.pl

1
Ja korzystam od 2 miesięcy z ich pakietu i nie mam się do czego przyczepić. Kilka dni temu mogłam zrezygnować, zaznaczyłam sobie ten dzień w razie czego, żeby nie przegapić, ale nie ma takiej potrzeby. Ogólnie polecam, wszystko śmiga, a w razie czego gwarancję naprawy usterki w ciągu chyba 12 godzin.

Monika Kluź 31.07.2018 *.89-64-1-89.dynamic.chello.pl

4
Właśnie widziałam na ich stronie. Ja myślałam o pakiecie tym biznes Pro 400 i tam jest jeszcze Pakiet Bezpieczeństwa UPC dla 10 komputerów i bon na 100zł. Oferta warta uwagi więc pewnie do nich jutro zadzwonię dowiedziec się co i jak. Skoro można aż 60 dni testować to nic nie trace.

Maryla Szarczyk 19.08.2018 *.89-64-12-248.dynamic.chello.pl

1
Mam ten UPC biznes i przyznam, że nieźle się sprawdza. Stałe połączenie na kilku komputerach. Cena świetna i nawet nowe firmy mogą sobie na to pozwolić. Jak we wszystki usługami w UPC w razie zmiany lokalu można przenies też lokalizację usług.

kasia31 20.08.2018 *.user-94-254-142-182.play-internet.pl

4
Moim zdaniem play jest najlepszy, sama korzystam i nie widzę problemów, ale czasami bywa iż jest jego za mało, tzn limit szybko spada. Ale mam umowę która kończy się za rok, może coś się zmieni.

Monika Kluź 30.08.2018 *.89-64-13-237.dynamic.chello.pl

4
Kasia31 No niestety często jest tak, że te mobilne mają limit i nawet jak nie wzrastaja opłaty to zwalnia net do minimum. Kiedyś próbowałam i nawet maila nie mogłam wysłać jak miał załącznik. Dlatego to UPC wydaje się tak ciekawe, bo jednak ten problem wtedy nas nie dotyczy.

Radek Ziółkowski 17.10.2021 *.176-111-140-178-static.airmax.pl

1
Ja od wielu lat korzystam z firmy Airmax.pl - bardzo dobre łącza biznesowe.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.