Forum: zdobienie szkła - usługi dla klientów indywidualnych 59

Elur 02.08.2018 *.host2.166.rako-lan.pl

11
Hej hej! Jestem znudzoną kurą domową która chciałaby malować na szkle (wazoniki i butelki itd.). Wydaje mi się że zdobienie szkła to interesujące zajęcie. I szukam wśród Was jakiś porad, jakie kupić farby, jak i od czego zacząć, na co zwracać uwagę. Proszę o wsparcie i praktyczne rady aby dobrze zacząć, pozdrawiam.

orki 27.10.2018 *.185.230.224.113

14
Kup sobie jakaś tanią maszynkę do grawerowania i wycinania powierzchni i baw się tym. Przy okazji może coś sprzedasz :D grawer też można wykonywać na szkle a przy okazji możesz sobie pomalować na nim trochę. No chyba że grawerstwo Ciebie nie interesuje ale myślę że to będzie fajne połączenie :)!

MarekG 31.10.2018 *.apn-46-169-227-92.dynamic.gprs.plus.pl

93
super sprawa, podziwiam pasję i trzymam kciuki za rozwój biznesu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.