Forum o artykule: Firma na wyspie 40

Dusia 07.08.2018 *.d208-113.icpnet.pl

2
Witam, Pani Agnieszka ,bardzo dobrze ominela wszystkie informacje wazne dla franczyzobiorcy. Po pierwsze w lepszych lokalizacjach otwiera firma swoje stoiska.Po drugie bardzo dobre lokalizacje moga przetrwac z marzy.Po trzecie mniejsze punty nie maja szanszy na przetrwanie mimo ze pracuja na nich wlasciciele.Po trzecie firma nastawiona jest na wyciskanie z franczyzobiorcow a nie wspomaganie. 2 punty otwarte w tym roku a zamknietych wiecej. Wieczne pretensje,sprawdzania,monitorowanie,zmiany aneksowe na niekorzysc,obserwacje. Chora atmosfera a pieniadze rzadne. Od stcznia do kwietnia dokladanie ,potem roznie ,listopad masakra .Jedyny grudzien ktory i tak nie pokryje strat. Nie polecam tej firmy,pisze to z doswiadczenia i obiektywnie.

Dusia 07.08.2018 *.d208-113.icpnet.pl

2
Prosze przeczytac opinie ich wlasnych pracownikow na Go Work .Franczyz nic lepiej nie traktuja.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.