Forum: Usługi marketingowe - usługi dla konsumentów 46

nowy8939 24.08.2018 *.188.147.65.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
Skorzystałem z usług agencji reklamowej Profino gdzie bardzo sprawnie mi pomogli w promocji firmy, która była już na skraju upadłości. Bardzo gorąco polecam, ponieważ zmiany na lepsze są już widoczne. Jakby ktoś potrzebował takich usług śmiało namawiam. ;-)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.