Forum: Sklep motoryzacyjny - stacje paliw i art. motoryzacyjne 31

Marek Lubanowski 04.09.2018 *.acxd99.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Chcę założyć sklep motoryzacyjny. Artykuły sprzedażowe to m.in akumulatory, oleje, filtry. Myślę o francyzie, ale szukam dobrej firmy, która ma konkurencyjne ceny. Wstępnie myślę o Lucart. Sęk w tym, ze w mojej miejscowości jest już jeden sklep z podobnymi artykułami, chodź jest położony dośc daleko od miejsca, w którym przewiduje otworzyc mój. Miejscowość ma około 20 tyś mieszkańców + okoliczni mieszkańcy pobliskich wsi, którzy często robią zakupy w mieście. Warto iść w to?

Justyna Kochanowicz 06.09.2018 *.apn-95-40-215-78.dynamic.gprs.plus.pl

14
Zorientuj się najpierw w cenach tamtego sklepu i zorientuj się jak wyglądają ceny w firmie Lucart. Z tego co się orientuję sklepy działające na zasadzie francyzy mają zawsze dużo niższe ceny niż konkurencja, bo mogą sobie na to pozwolić. Dodatkowo jak założysz tego typu sklep to masz już na wstępie darmową reklamę marki.

Marek Lubanowski 13.09.2018 *.acxd251.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Lucart ma ponoć najtańsze ceny w polsce i dają wsparcie marketingowe. Więc to przemawia za francyzą z tą firmą właśnie. Czekam na więcej opinii.

Arkadiusz Nowak 13.09.2018 *.acwf4.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Pomysł jest dobry, kwestia jak go zrealizujesz, nawet prowadząc sprzedaż wysyłkową można dobrze wyjść na tym. 20 tyś mieszkańców jest wystarczające aby coś zacząć, jeżeli sklep czymś się wyróżni klientów z pewnością przybędzie.

Roh Sewa 13.12.2018 *.public-gprs631636.centertel.pl

2
Moze napisze na wlasnej osobie prowadze sklep w warszawie od roku nie mam franczyzy i mam sklep dobrze zaopatrzony i z wlasnego doswiadczenia odradzam ten biznes wielkie sieciowe firmy nie pozwalaja zarabiec.

Roh Sewa 13.12.2018 *.public-gprs631636.centertel.pl

2
Dodam jeszcze ze mam wlasny lokal i wsp.ze wszystkimi mozliwymi dostawcami i od roku ledwo co zarabiam na koszta.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.