Forum o artykule: Biznes na wsi 46

silownia125 21.09.2018 *.public-gprs355364.centertel.pl

3
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy macie jakieś pomysły na biznes na wsi.Dodam że do najbliższego miasta mam 13km(miasteczko 10000mieszkancow)i drugie 33 km ode mnie (ponad 53000 mieszkańców). Na wsi gdzie mieszkam jest szkoła, przedszkole, mleczarnia, warsztat spawalniczy i samochodowy,cmentarz, dwa sklepy spożywcze, sklep z art metalowymi, pomieszczenie po Piekarczarni. Myślałem nad jakimś skladem- spore podwórko, lub handlem art do czystości(produkty sanchem). Lub Wy macie jakąś propozycję współpracy? Pozdrawiam

silownia125 21.09.2018 *.public-gprs355364.centertel.pl

3
Zapomniałem dodać również is w promieniu 15 km 4 tartaki, producent zrebki i dealer maszyny rolniczych.

strykow1w 16.10.2018 *.bqs86.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Na wsi możesz otworzyć agroturystykę i przyjmować gości.

Asia Moska 17.11.2018 *.public-gprs353361.centertel.pl

4
Z tą agroturystyką to trzeba dobrze trafić, mieć ciekawą miejscówkę z jakimiś lasami, jeziorami, może trasy rowerowe, nie wszędzie da się z tym wystartować.

prawicowiec 17.09.2019 *.r2.cirow.pl

17
Szczerze? Na wsi jest oczywiście mnóstwo możliwości zarobkowania. Agroturystyka to tylko jeden z nich i raczej taki trudniejszy, bo, jak to się teraz często mówi - jest to temat "kapitałochłonny", a mówiąc po naszemu, ciężko w to wejść nie kredytując się na długie lata. W momencie podwyższenia stóp procentowych przez NBP można się obudzić z przysłowiową ręką w nocniku. Tak czy inaczej, na start polecałbym raczej jakieś rękodzieło i tego typu usługi, które nie będą eksponowały Cię na zbytnie ryzyko. Przejrzyj oferty innych sklepów, ot chociażby https://www.bonami.pl/ i zobacz, jakie piękne małe akcesoria do domu oni sprzedają i może po prostu rób coś podobnego, pokonkuruj, poboksuj się na tym rynku.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.