Forum: Domki nad Jeziorem - turystyka i hotele 33

Michał Kobyliński 16.10.2018 *.89-64-21-52.dynamic.chello.pl

1
Witam, mam taki pomysł aby zakupić kawałek działki nad jeziorem z linią brzegową i postawić 4 domki drewniane plus do tego altanki , 2 domki z sauną. Do tego jakiś sprzęt, rowery , rowery wodne. Mam trochę problem z rozwiązaniem zarządzania takim obiektem. Nie chce się uwiązać do tego obiektu na kilka miesięcy. Znalazłem na internecie opcję elektronicznego zamka do drzwi. Goście otrzymywali by kod sms który były ważny przez okres ich pobytu. Dochodzi kwestia sprzątania po gościach oraz rozliczania stanu domku, prądu. Tutaj przydała by się miejscowa zaufana osoba. Czy jest ktoś może ma doświadczenie w takim temacie , Mógłby udzielić rady, jakie dodatkowe problemy można napotkać, których z racji braku doświadczenia nie przewidzę?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.