Forum: Fotografia - usługi dla klientów indywidualnych 59

Elur 17.10.2018 *.aeeb85.neoplus.adsl.tpnet.pl

11
Cześć. Zastanawiam się nad przemianą swojego hobby na formę zarobku. Temat zdradza co to takiego. Sądzicie że to jest opłacalne? No i czy mógłbym podciągnąć pod to pieniądze które generuje moja strona http://foto-sprzet.pl/ ? Zastanawia mnie czy warto się w to bawić.

Moniak 17.10.2018 *.aeeb85.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Żeby zarabiać na blogu trzeba mieć działalność, z paypala nie wszędzie zapłacisz. Prowadzę sobie bloga http://zycie-fotografa.pl/ i normalnie się z tego rozliczam. Przychody są tak duże że nie mieszczą się w kwotach wolnych od podatku.

KarolP 23.10.2018 *.user-5-173-8-149.play-internet.pl

21
Fajny pomysł :) sam się interesuje fotografią i chciałbym to rozwinąć jakoś. Dlatego teraz zapisałem się na konkurs Amundsen Photo Awards - są świetne nagrody do wygrania to raz, a dwa każdy wygrany konkurs to super sprawa w portfolio

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.