Forum: Przewóz osób - turystyka i hotele 34

Erina 22.10.2018 *.178.183.72.241.umts.static.t-mobile.pl

2
Witam, chciałbym dla pracowników firmy, zorganizować wyjazd integracyjny. Właściwie wszystko mam już wybrane (lokal za miastem, menu, atrakcje, itp.). Brakuje mi tylko przewoźnika, który zapewni nam transport na miejsce, a potem powrót pod budynek firmy. Możecie polecić jakąś sprawdzoną firmę? Czy znacie może tę firmę - http://www.autobuswynajem.pl/oferta.php ? Z tego co widzę na ich stronie, to mają spory wybór pojazdów i co najważniejsze bardzo zadbanych, a nawet powiedziałabym komfortowych. A to też dla mnie bardzo ważne, żeby pracownicy od początku poczuli się wyjątkowo.

klabczar 22.10.2018 *.159-205-129-55.adsl.inetia.pl

2
Wyglada dobrze!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.