Forum: Pośrednictwo leasingowe - z którą firmą nawiązać współpracę - finanse i bankowość 106

Paweł34 18.11.2018 *.host-89-228-32-214.dynamic.mm.pl

1
Witajcie, ponieważ wiele lat zajmowałem się leasingiem maszyn i pojazdów dla firm leasingowych chciałbym otworzyć własne pośrednictwo w tej branży. Wiem, że jest kilka firm jak Go-Leasing, Aureus, Master Partner ... z którymi można nawiązac współpracę - czy macie doświadczenia dot wysokosci prowizji, dostępnosci szerokiego wachlarza firm leasingowych i łatwych procedur. Nie chce otwierać własnego biura - raczej myślę o pracy w terenie z firmami. Z góry dziekuję za wszelkie dodatkowe info.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.