Forum: Drukarnia w Warszawie - usługi dla biznesu 62

Kinga Stelmach 09.12.2018 *.affn159.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

Magda Sitarek 16.12.2018 *.adni221.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie będziesz pozytywnie zaskoczona :)

Patrycja Siemion 16.12.2018 *.16.ip-139-99-159.eu

1
przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

Daria Zawadzka 18.12.2018 *.adtc124.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.