Forum: hala sportowa - art. sportowe 6

marek31 03.01.2019 *.user-5-173-224-106.play-internet.pl

1
mam pomysł na stworzenie obiektu sportowego u siebie w okolicy, czy znacie jakiś speców którzy pomogli by mi to od zera stworzyć?

Łucja116 21.06.2020 *.public-gprs362876.centertel.pl

9
Poszukaj na forum sportowe fakty. Polecam

Marcin199 02.02.2024 *.77-252-46-228.static.ip.netia.com.pl

7
mega fajny pomysł! no więc tak, jeśli chcesz stworzyć obiekt sportowy, to pewnie warto byłoby skonsultować się z kimś, kto się na tym zna. może poszukaj w okolicy architekta albo projektanta obiektów sportowych? może też warto byłoby zajrzeć do urzędu miasta albo gminy, bo tam na pewno mają jakieś informacje czy może programy wspierające takie inicjatywy. i oczywiście, zawsze można też poprosić znajomych czy rodzinę, może ktoś zna kogoś, kto może pomóc.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.