Forum o artykule: Pieniądze z moto-sklepu 31

Łukasz Wiąckowski 07.02.2019 *.acwe176.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Lucart to jedna z lepszych , jeśli nie nawet najlepsza marka w branży motoryzacyjnej z którą warto wejść we franczyze. Prowadzę biznes już dwa lata i od samego początku Lucart daje ogromne wsparcie, a co wazne - mają chyba najlepsze ceny w kraju w tej branży, więc klientów nie brakuje.

Adrian Toporowicz 12.02.2019 *.acxb76.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Ja się trochę brałem franczyzy, ale po namyślę spróbowałem i nie żałuję, warto :) Lucart to sprawdzona i znana marka i po wejściu z nimi we franczyze jest pewny dochód

Krzysztof Wojewicz 28.02.2019 *.ip-89-161-78-96.tel.tkb.net.pl

1
Rzeczywiście na sklepie motoryzacyjnym da się zarobić jednak warto mieć na początku wsparcie z góry aby wszystko działało od początki tak jak należy i abyśmy nie popełniali tych samych błędów. Co do LucArt też uważam, że to ciekawa opcja która daje perspektywę niezłych zarobków

Maciej Trem 28.02.2019 *.ip-89-161-78-96.tel.tkb.net.pl

2
Chyba będę musiał sam się co do nich przekonać i sprawdzić jak to dokładnie wszystko działa i co najważniejsze czy ceny są rzeczywiście tak konkurencyjne względem innych.

Maciej Trem 01.03.2019 *.ip-89-161-78-96.tel.tkb.net.pl

2
To prawda wygląda bardzo obiecująco też sobie sprawdzę jak ta sieć się rozwija i jak klienci też są zadowoleni to będę miał trudne przemyślenia czy nie pójść też w tą stronę

Karol Beluń 13.03.2019 *.acxw205.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Warto pójść w stronę franczyzy. W branży motoryzacyjnej najkorzystniejsza jest franczyza z Lucart Automotive. Wiem z doświadczenia :)

Kamil Starski 23.04.2019 *.ip-89-161-78-96.tel.tkb.net.pl

1
Zgadzam się, że dobrze działający biznes w branży motoryzacyjnej to LucArt który moim zdaniem jest świetną alternatywą dla osób które się tym interesują. Dają dobre ceny na produkty, do tego wsparcie marketingowe oraz organizacyjne.

SebastianLes 23.04.2019 *.marylou.nos-oignons.net

1
Rzeczywiście jest to forma biznesu która może zaciekawić wiele osób, a szczególnie warto połączyć ją np. jak ktoś ma z warsztatem samochodowym gdzie klienci na pewno chętnie zajrzą podczas naprawy, czy też kupią olej do wymiany. Ceny konkurenycjne więc w wielu przypadkach nie opłaca się dodatkowo zamawiać, a też grono klientów stale się rozrasta.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.