Forum o artykule: Spaghetti po nowemu 214

BogatyOjciecBiednyOjciec 16.02.2019 *.212-7-222-60.lukman.pl

4
Czy rzeczywiście Makarun to taki dobry system franczyzowy? Rozmawiałem z kilkoma franczyzobiorcami i mam mieszane odczucia, szczególnie jeżeli chodzi o rentowność i o kary które notorycznie dają.

PiOtR 19.05.2020 *.host-109-233-92-53.jmdi.pl

1
Zdecydowanie odradzam, nieporozumienie. Mogę podzielić się szczegółami z zainteresowanymi

Łucja116 21.06.2020 *.public-gprs362876.centertel.pl

9
Znowu konkurencja albo nieudacznik co powinien zostac na etacie. Nie rozumiem po co ludzie zakladaja tutaj konta zeby zrobic 1 wpis "nie polecam" albo "odradzam" i pozniej juz nigdy wiecej sie nie wypowiedziec? Jak ktos sie nie nadaje do biznesu to nawet myjnia bezobslugowa jemu zbankrutje. Ludzie ogarnjcie sie. Chcesz cos wiedziec o biznesie to zadzwon do jakiegos Makaruna i umow sie z franczyzobiorcą na spotkanie i zasiegnij informacji z pierwszej reki, bo na tym forum sami nieudacznicy sa albo konkurencja. Ja chcialam sie czegos dowiedziec tutaj bo to "najwieksze" forum o franczyzie w Polsce, a tu jedna wielka lipa jest. Serio nie wiem po co w ogole to forum jest?

Alicja 02.07.2020 *.192.162.147.113

1
dokładnie, co za bzdury ludzie pisze, pewnie nie dbali o biznes, przez co nie zarabiali i sie czepiaja. bo siebie to nigdy. jest to jedna z niewielu sieci, ktore kar nie daja, tylko rozmawiaja. Nawet po kontrolach i strasznych winikach i gdy sie przeskrobie co nie co. z reszta najlepszym tego przykladem jest, ze pierwszy franczyzobiorca dalej wspolpracuje z siecia i ma dwa punkty, to juz dobre pewnie 7 lat. wspolpracowalam z nimi, niestety przestalam przez problemy zdrowotne, ale z checia tez odpowiem na pytania, jakby ktos mial.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.