Forum o artykule: Żabka stawia na innowacje 131

Daniel Herzc 15.09.2019 *.89-64-13-96.dynamic.chello.pl

1
Szkoda że Żabka nie pisze o tym że nie zwraca weksli. Umowa rozwiązana prawidłowo, wszelkie rozliczenia też. A Żabka dalej nie oddaje pomimo wezwań weksla. No i Żabka zapomniała dodać że większość franczyzobiorców siedzi w tym "interesie" bo przy zamykaniu potrzeba od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych na VAT. Tak, nie masz zabezpieczenia, nie masz kasy na oddanie VAT-u. A zabezpieczenia finansowego nie ma 99% franczyzobiorców Żabki. Bo wszystkie pieniądze idą na bieżącą działalność. Niestety nikt nie będzie siedział za najniższą krajową z takimi obowiązkami. Pracują ludzie bez umowy, matki którym praca na legalnej umowie mogłaby zaszkodzić finansowo albo studenci, którzy maja gdzieś całą tą pracę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.