Forum: Franczyza Ice and Roll/Cake and Roll - gastronomia 187

Krzysztof 12.11.2019 *.x2f7fff7.dyn.telefonica.de

7
Witam! Czy ktoś z forumowiczów miał, lub ma styczność z franczyzą ze Sweet Gallery, chodzi mi głównie o koncept z przyczepą Ice and Roll/Cake and Roll. Chciałbym przyłączyć się do sieci w Niemczech, ale jak wiadomo zawsze jest strach. Szukam o tym opinii w necie, ale póki co nic nie znalazłem żeby było przeciw. Mimo wszystko chce sie jeszcze upewnić, więc bardzo proszę o wypowiedzi w tej kwestii od osób znających ten temat. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam! :)

Krzysztof 20.11.2019 *.x2f7fdc5.dyn.telefonica.de

7
Jeśli nikt nie ma doświadczenia z nimi w Niemczech, to może ktoś ma jakieś doświadczenia z Polski, jak w naszym kraju układa/układała się współpraca? Pozdrawiam ;)

Ana1975 21.11.2019 *.ip-37-201-184-136.hsi13.unitymediagroup.de

1
Hej Także czytam ,czy ktoś coś.... Bo też mam propozycję i oczywiście duży dylemat,czy ten interes jest opłacalny, jak to prosperuje zima, Ja jeszcze nie byłam na spotkaniu i się zastanawiam czy jechać. Co oferują i jak to funkcje np.jakie pieniądze idzie zarobić A ile trzeba im dodać??? Pozdrawiam i może ktoś coś.??? Jakieś konkrety!!!

Krzysztof 27.11.2019 *.aftr-62-216-205-64.dynamic.mnet-online.de

7
UP! UP! UP! 😎 Podbijam temat raz jeszcze, bo przez ten spam pewnego gościa, bardzo możliwe że znający temat nie widzieli tego wątku? 😑 Bardzo proszę o jakieś informacje od Państwa. Pozdrawiam. 😉

Krzysztof 07.12.2019 *.x2f7fe7e.dyn.telefonica.de

7
UP! UP! UP! 🤔

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.