Forum: Jak założyć stronę Online z luksusową odzieżą? - moda 110

Fifi1337 20.02.2020 *.aftq44.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witajcie, myślę nad założeniem strony internetowej online z luksusowymi markami odzieżowymi. Coś typu np. Vitkac bądź Farfetch. Miał ktoś kiedyś do czynienia z zakładniem takiej firmy bądź wie od czego najlepiej zacząć? Jakie będą koszta?

Rafał Barbachowski 10.03.2020 *.83.24.8.131.ipv4.supernova.orange.pl

9
wybacz ale nie masz zielonego pojęcia i mam pytanie co chcesz zaproponować dostawcom aby uzyskać możliwość sprzedaży ich produktów ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.