Forum: Western Tortilla lub Western Chicken - gastronomia 214

Arci 09.05.2020 *.user-5-173-112-139.play-internet.pl

2
Ktoś miał doczynienia z tą siecią ? Jeśli tak to proszę o opinie współpracy, kosztów itp.

Karolinaaaaa 15.05.2020 *.dbp234.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Witam. Miałam do czynienia z tą firmą. Początkowo współpraca była zadowalająca, ale z czasem przestali dbać o klienta.. Co mnie bardzo zdziwiło przy tak długiej współpracy.. Obecnie współpracę zaczęłam z firmą Chicken King o której wcześniej nie słyszałam a są bardzo zaangażowani we mnie ! Stały kontakt, marketing. Rewelacja ! Wspaniałe podejście do klienta. Zapowiada się miła i długofalowa współpraca. Pozdrawiam

Krzysztof 22.05.2020 *.x2f7fd76.dyn.telefonica.de

13
Karolinaaaaa 15.05.2020 piszesz tutaj komentarz pod Western Chicken że współpracujesz z Chicken King, a 18.05.20 zakładasz nowy wątek na temat Chicken King, w którym pytasz czy ktoś wie coś na temat współpracy z Chicken King, bo zamierzasz podjąć z nimi współpracę. Coś tu nam kręcisz, bo nic się nie zgadza z tym co piszesz. I weź tu się człowieku dowiedz cokolwiek, jak większość informacji tutaj jest od takich "jarząbków" :/ Pozdrawiam tych, prawdziwie się tutaj wypowiadających :)

Arci 27.05.2020 *.user-5-173-104-114.play-internet.pl

2
No właśnie też to zauważyłem że coś jest nie tak z tą opinią o chicken king. Ciężko się coś ostatnio dowiedzieć konkretnego. Ale zaciągnąłem języka już u osób które współpracują z western chicken i tortilla i też nie polecali. Te same zarzuty

Pphu Wojtex Wojciech Goduński 09.06.2020 *.ip-185-80-57-69.mlynnet.pl

1
Dzień dobry, dostrzegamy działanie ze strony konkurencji, na co wskazuje wzmianka o zakończeniu umowy z Western Chicken i rozpoczęciu działalności o podobnej charakterystyce z innym franczyzodawcą. Dołączając do naszej sieci franczyzobiorcy zbowiązani są przestrzegać zapisu umowy franczyzowej, który mówi o zakazie konkurencji. Prosimy traktować forum z rozwagą, gdyż jest to działanie na naszą niekorzyść. Z poważaniem, Zespół Wojtex, franczyzodawca Western Chicken.

Łucja116 21.06.2020 *.public-gprs362876.centertel.pl

9
Nie ma na tym forum żadnej prawdziwej pozytywnej opinii o franczyzie gastronomicznej chyba ze napisal ja pracownik franczyz. I faktycznie wszystkie negatywne wpisy to wiadac ze to albo konkurencja albo ci co im sie nie udalo lub nie dali rady utrzymywac podstawowych standardow i po prostu kienci nie chcieli sie u nich stołować

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.