Forum o artykule: Biznes na małym rynku 26

Białystok 24.05.2020 *.82.102.24.7

2
NIE POLECAM współpracy z firmą i4-mobile w Białymstoku w jakiejkolwiek formie (salon Play, Shop in Shop, doradca biznesowy B2B). Swoją opinię wyrażam NIESTETY na podstawie prawie 10 lat doświadczenia i „współpracy”. Z perspektywy tych lat żałuje przede wszystkim, że trafiłem właśnie do firmy i4-mobile. Uważam, ze wybór agenta (pośrednika) jest kluczową decyzją w Waszej biznesowej przygodzie z siecią Play, a w moje ocenie wybór i4-mobile będzie najgorszą z możliwych decyzji którą możecie podjąć. Wybierajcie zatem mądrze swojego pośrednika, a jest w czym wybierać. Jest wielu innych dużych agentów z którymi możecie rozpocząć współpracę, a na podstawie zasięgniętych opinii nie dochodzi tam do incydentów jakie mają niestety miejsce w firmie i4-mobile. Po tych trudnych latach z i4-mobile słowa które usłyszałem od innego agenta (KiM Group) nabrały jeszcze większego znaczenia „NIE WAŻNE DOKĄD, WAŻNE Z KiM” Odsyłam w międzyczasie do innego portalu z opiniami pracowników i współpracowników dotyczącymi i4-mobile – szkoda tylko, że spora cześć negatywnych komentarzy jest kasowana. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,884948

Marcin199 02.02.2024 *.77-252-46-228.static.ip.netia.com.pl

7
dzieki za ostrzezenie to wazne by przestrzegac ludzi przed oszustami. Trzeba robic wszystko by emilinowac takich ludzi i takie firmy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.