Forum: MEET & FIT - cenzura/straty/pozew zbiorowy - gastronomia 203

Damian ... 21.06.2020 *.user-5-173-252-48.play-internet.pl

2
Szanowna Redakcjo/Moderatorze/Administratorze Dlaczego został usunięty temat o Meet & Fit w momencie powstania grupy która pracuje nad pozwem zbiorowym wobec właściciela marki. Naszym zdaniem forum jest dla wymiany opinii pozytywnych oraz negatywnych o franczyzodawcy. Jak pojawiły się negatywne opinie o Meet& Fit to nagle watek został usuniety. Gratuluje podejścia portalu do sprawy. Co pozytywne to publikujemy - negatywne usuwamy. Rozumiem, że kierujecie się zasadą "płacą to wymagają" ? Cóż, oszukani uczestnicy projektu Meet&Fit i tak się zrzeszyli. Nic ich nie powstrzyma a portalowi gratulujemy rzetelności podawanych informacji !!!

Łucja116 21.06.2020 *.public-gprs362876.centertel.pl

8
Konkurencja albo nastepny co mu nie wyszlo. Na tym forum serio jest tylko hejt. To juz kolejny watek, ktory przegladam i na tym forum nie ma ani jednej pozytywnej opinii o zadnej franczyzie. Po co to forum skoro nic konstruktywnego tutaj nie ma? Jezeli tacy przedsiebiorcy zakladaja w ogole firmy to szkoda mi tych biednych franczyzodawcow. Jak ktos kto prowadzi firme moze pisac o pozwie zbiorowym jak w Polsce pozwy zbiorowe sa tylko i wylacznie dla konsumentow za szkodę wyrzadzona przez jakis produkt niebezpieczny albo za czyny niedozwolone. Nie ma czegos takiego jak pozew zbiorowy firmy wobec firmy "bo mi nie wyszlo". Poziom tego forum to jakis dramat. A forum tworza ludzie...

Byly franczyzobiorca 21.06.2020 *.user-5-173-232-13.play-internet.pl

9
Nie wyszło w życiu i biznesie to takim hejterom jak Łucja116. Sfrustrowana sytuacją w ktorej musi pisac hejterskie teksty zeby jej szef był zadowolony. Prosta zasada na forum: nie masz nic konstruktywnego do dodania w tym wątku- nie zaśmiecaj !

Rafał Barbachowski 08.07.2020 *.83.24.213.14.ipv4.supernova.orange.pl

10
Napiszę krótko jako były franczyzobiorca... Zamknąłem lokal z olbrzymią stratą... Szkoda nerwów a sama franczyza to amatorszczyzna jakich mało.

Konrad900 31.10.2020 *.user-5-173-224-136.play-internet.pl

1
Potwierdzam co mówią przedmowcy. Franczyza oparta na zafałszowanych danych, nie mających nic wspólnego z rzeczywistością. Konczy się mega długiem finansowym przedsiębiorcy prowadzącego franczyze. Omijać tą franczyze z daleka!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.