Forum: Franczyza z Carrefour - art. spożywcze i przemysłowe 131

carrefour2020 19.10.2020 *.195.116.250.46

1
Chcesz pracować na własny rachunek. Nie masz pomysłu na biznes. Carrefour proponuje sprawdzony koncept franczyzowy w trzech formatach: Carrefour Express Convenience - koncept przeznaczony dla sklepów o powierzchni do 150 m2 i lokalizacji o dużym natężeniu ruchu (sklepy trafficowe) Carrefour Express Minimarket - oferta dla właścicieli sklepów o powierzchni sprzedaży od 100 do 500 m2 zarówno w lokalizacjach miejskich jak i wiejskich. Carrefour Express Minimarket to sklepy samo-obsługowe ze stoiskiem tradycyjnej sprzedaży mięs i wędlin oraz bogatym asortymentem produktów świeżych. Carrefour Market - Koncept przeznaczony dla sklepów o powierzchni od 500 do 1500 m2 w lokalizacjach zarówno miejskich, jak i wiejskich. Masz sklep i chcesz zwiększyć swoje zyski, nie masz sklepu ale masz doświadczenie w handlu i chęci do pracy, napisz lub zadzwoń: franchisng@carrefour.com 519-014-567 502-456-201

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.