Forum: Broker Kurierski - usługi dla konsumentów 46

FabianGW 03.11.2020 *.37.30.16.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
Witam, Zastanawiam się nad otwarcie punktu brokera kurierskiego. W moim mieście jest firma, która ma na to monopol i nie jest, żadną sieciówką (miasto 150tyś.) Prowadzi ktoś taką firmę? Na tapecie mam trzy marki: Pakersi, Epaka i Ship Center. Każdy ma swój plus, jednak chciałbym wybrać rozsądnie.

p_dba 21.02.2021 *.evy189.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
witam, prowadzi Pan taki punkt? z kim nawiązał Pan współpracę? Pozdrawiam

Małgosia Michalik 07.04.2021 *.komp-185.234.235.67.protonet.pl

1
podpinam się pod postem; udało się otworzyć taki punkt?

Franz 27.05.2021 *.89-67-140-130.dynamic.chello.pl

1
Radzę trzy razy się zastanowić. Aktualnie Firmy kurierskie same oferują swoje usługi w internecie poprzez swoje strony i to często w cenach lepszych niż brokerzy.

Koszałek 11.11.2021 *.pub-202.51.110.195.multiplay.pl

2
Witam. Poprzednik ma rację w 100%. Ja radzę się zastanowić 10 razy a szczególnie przestrzegam potencjalnych franczyzobiorców przed wchodzeniem we współpracę z Ship Center. Wszystko ładnie wygląda do momentu podpisania umowy. Później to już jedna wielka farsa i wykorzystywanie franczyzobiorców. Franczyzobiorca nie ma nic do powiedzenia, bo umowa. Perfidne zapisy umów i mechanizmy wykorzystywane do naciągania franczyzobiorców. Nagle też po podpisaniu umowy, okazuje się, że stawki za usługi to groszowe sprawy, no ale przecież jest umowa i są kary dla franczyzobiorców. Odradzam jakąkolwiek współpracę, daleko od umów z tymi osobami. A szczytem szczytów jest sprawdzanie i nagrywanie rozmów przez tych jegomości (czego nawet nie ukrywają w korespondencji), po to żeby mieć haki na wypadek, gdyby franczyzobiorca chciał zrezygnować. To tylko przedsmak co Was czeka po wejściu we współpracę. Służę informacją gdyby ktoś miał dodatkowe pytania. Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.