Forum: Praca licencjacka o franczyzie w branży spożywczej - art. spożywcze i przemysłowe 131

Stefan Marchlewski 31.01.2021 *.89-64-103-70.dynamic.chello.pl

1
Witam, Jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej w branży spożywczej, i głównie skupiam się na franczyzach Żabki oraz Carrefour. Czy przedsiębiorcy korzystający z tego rodzaju usług mogliby mi powiedzieć jakie są zalety i wady wynikające z tej współpracy? Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Jakub Musiał 28.02.2021 *.77-253-29-138.adsl.inetia.pl

4
Mogę podpowiedzieć jeżeli chodzi o wady;) ale w wiadomości prywatnej.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.