Forum: Sklep Z odzieżą używaną - moda 114

Piotr94 12.12.2021 *.185.113.32.126

1
Dzień dobry. Chodzi mi po głowie otwarcie sklepu z odzieżą używaną o powierzchni około 500 metrów kwadratowych. Czynsz wydaje się niewygórowany, około 13 tys zł netto miesięcznie. Mój główny problem polega na tym że kompletnie nie wiem jakiego obrotu się spodziewać. Wiem mniej więcej jakie będę ponosił koszty miesięczne i wydaje mi się że próg rentowności oscyluje wokół 3 tyś zł brutto dziennie. Czy to realny utarg w mieście wojewódzkim? Czy ktoś prowadzi podobny biznes i mógł by się podzielić informacjami? Będę bardzo wdzięczny za każde informacje

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.