Forum o artykule: Rośnie franczyza spedycyjna 62

Darek 27.03.2023 *.217.96.208.28.ipv4.supernova.orange.pl

1
Mój znajomy starał się o franczyzę spedycyjna i po rozmowie mogę powiedzieć że odradzam się pchać w ten biznes 1 weksel na dość sporą kasę mimo że firma nic ci nie daje wartościowego Opieszałość prawników firmy potrzebowali 2.5 miesiąca żeby odpowiedzieć na proste pytanie związane z upowaznienianiami Na takie pytanie potrafiłby odpowiedzieć aplikant prawa a specjaliści którzy pracują dla tej spedycji potrzebowali 2.5 miesiąca i pojawia się pytanie czy są tak słabo opłacani czy ich wiedza jest na poziomie studenta 1 roku Następna sprawa proces rekrutacji mimo że pani była informowana że znajomy zawiesił poprzednia działaność z długami jakoś jej to umknęło i wyszło dopiero po rozmowie z parterem do kontroli biur partnerskich Rozmowy z Panią prezes też nie odniosły skutku mimo że znajomy wyjaśnił skąd ten wpis że ważniejsze było dla niego zapłacić pracownikom wypłaty niż spłacić kredyt i T-Mobile i to go przekreśla Posiadał gotówkę na otwarcie i na rozwinięcie biura ale mimo to skończyło się W ocenie znajomego wychodzi że lepiej spłacać swoje zobowiązania żeby nie mieć wpisu w KRD niż zapłacić ludzia za swoją pracę która wykonali Na co weksel?okres umowy obowiązuje 5 lat z możliwością przedłużenia ale jeśli się nie przedłuży firma będzie mogła dochodzić praw z współpracy z firmami po zakończeniu franczyzy a jest to prawnie nie do udowodnienia czyli firma wystawi weksel na karę bo np były franczyzobiorca bo zakończeniu współpracy może współpracować z klientami firmy łatwe pieniądze po 5 latach za free Najstarsze biuro ma dopiero 2.5 roku więc wszystko przed franczyzobiorcami Chciałem otwierać biuro tej spedycji ale po przygodzie mojego znajomego zrezygnowałem Zastanówcie się czy warto?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.