Forum: English First - edukacja 34

agata 08.05.2004 *.qd216.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Czy to prawda, że w tej sieci są problemy i biorcy są rozczarowani, czy to tylko plotka? Może ktoś wie?

właściciel 11.05.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Jest to raczej plotka, a przynajmniej nic o tym nie wiem. Prowadzę od kilku lat szkołę i do tej pory nie narzekam na interes. Sieć się powiększa, firma ulepsza działania systemu i wprowadza nowości w nauczaniu angielskiego.

Gregor 18.05.2004 *.jz209.neoplus.adsl.tpnet.pl

To raczej nie plotka. Zetknąłem się z tą siecią. Byłem zainteresowany franczyzą jednak ceny jakie mi przedstawiono były nie do zaakceptowania w relacji z ofertą EF. Dodatkowo pokusiłem się o parę telefonów do szkół EF w Polsce i wypowiedzi osób ze szkół wcale nie były dla dawcy pochlebne.

agata 20.05.2004 *.out1.bphpbk.pl

Dzięki za wypowiedzi, chyba jednak coś jest na rzeczy. Czy ktoś może zna dobrą ofertą franczyzową na szkołę językową? Słyszałam, że JDJ też nic nie oferuje. Może British School albo taka jedna szkoła z Warszawy na Kruczej TFLC jak się nie mylę. Albo trzehba zakładać zskołą na własną rękę. Popatrzeć po konkurencji na ceny, kupić książki w sklepie, wynająć lokal i tyle.

Zibi 20.05.2004 *.62.233.204.54

Jak widać wszyscy którzy oferują licencję na prowadzenie szkoły językowej to oszuści, ale ja znam coś lepszego, to szkoła EduLife, co prawda jej uczniowie nie nauczą sie jązyka obcego i innych bzdur, ale za to zrozumieją historię PRL - uczniowie tej szkoły dowiedzą się co to znaczy żyć w kraju w którym zarządzaniem zajmują się ludzie którzy nie mają o tym pojęcia, co to znaczy uczyć się w zimnej i ciemnej sali (jak dostawcy tych mediów odetną zasilanie), co to znaczy żyć w świecie propagandy sukcesu i pięknych frazeów ... przepraszam że tak długo ale wróciły cudowne wspomnienia:)

Neo 20.05.2004 *.kb115.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie ryzykowałbym stwierdzenia, że wszyscy oferujący licencje na szkoły językowe to oszuści. Raczej jest to bardzo trudny interes wymagający od samego biorcy wyjątkowego zaangażowania. Bez tego nie ma szans na rozwinięcie interesu. Widzę że większości ludzi na tym całym forum zdaje się że jak ktoś sprzedaje ci licencje to płacisz i wymagasz. Czyli ma się samo kręcić bo ty zapłaciłeś za know how.I to jest cała tragedia. A potem się skarżą nieroby że dawca oszust bo obiecywał. Trzeba niestety zakasać rękawki i do roboty. Bez pracy można zniszczyć nawet najlepszy biznes, a winę najlepiej zwalić na dawcę...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.