Forum: Kawiarnie Cafe Nescafe - gastronomia 214

baristanista 19.07.2002 *.

moim skromnym zdaniem te nic nie warte wysilki pojda na marne.guzik wiedza o przygotowaniu kaw. a ta ich nesca jest jak oranzada w porownaniu z prawdziwym sokiem z pomaranczy

Przemek 23.07.2002 *.

A jak się ma hamburger z McDonalds do pysznego hamburgera jakiego robi mój wujek na grillu? To, że Tobie i pewnie wielu ludziom ta kawa nie kojarzy sie z prawdziwą kawą (mi też nie) nie ma większego znaczenia. Większość młodych ludzi - obecnych i przyszłych klientów sieci Nescafe i tak nie ma pojecia o smaku prawdziwej kawy. Zna za to doskonale markę Nescafe, która w Polsce jest doskonale kojarzona i lubiana. Poza tym to jest własnie taki kawowy mcdonalds. Nie idzie się tam na degustacje super kawy dla smakoszy, ale na papierowy kubek napoju kawowego z proszku. Wróżę im dobrze, no chyba że cos spaprają lub pożałują na reklamę i promocje.

Kacper 24.07.2002 *.

Widziałem cafe nescafe w galerii targówek. I powiem wam, że kawy jakie tam są nie mają nic wspólnego z nescą, która można dostać w supermarkecie. Poprostu Nestle produkuje całą gamę kaw - od tej rorpuszczalnej dla niewybrednych po wyśmienite parzone i różne zimne których ja akurat nie lubię.

ania 14.12.2002 *.klapouchy-e11.wsb.poznan.pl

oszalałam jak zobaczyłam Nescafe na Poznańskim Starym Rynku. Do czasu pierwszego łyku...
Nie nazwę tego kawą, bo prawdziwe kawiarnie których dookoła w Poznaniu jest wiele mogłyby się obrazić.
I przepraszam, ale WIEM jak smakuje prawdziwa kawa.
Uważam, że bardzo nieliczni wrócą do tej niby-cafe NESCAFE. Fe. Ja na pewno nie.

Kajamaja 08.11.2017 *.apn-31-1-224-245.dynamic.gprs.plus.pl

49

Przynajmniej mają trochę taniej niż w Starbucksie ;)

aanna 29.04.2023 *.185.219.143.18

2
Nie chciałabym tej franczyzy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.