Forum o artykule: Polka potrafi 130

dostawca 04.09.2002 *.

Była tak sieć POLKA w Poznaniu w 2001 roku(odłam POZPERITO, TAD zresztą też). Zbańczyła w podobnym stylu, tylko szybciej. Bardzo żle nam (dostawcom) się ta nazwa kojarzy.
Powodzenia

Michał 10.09.2002 *.

Czy ktoś widział jakiś sklep tej sieci?

NACIĄGNIĘTY 09.08.2013 *.aeae97.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

UWAGA NA TA SIEĆ ZWŁASZCZA PRODUCENCI , PAN PREZES SŁAWOMIR L . MISTRZ NACIĄGANIA NA KASĘ ZA NIC , ZAŁOŻENIEM SIECI POLKA BYŁO WSPOMAGANIE POLSKICH PRODUCENTÓW A W RZECZYWISTOSCI JEST DOJENIE ICH Z KASY ZA NIC , BRAK JAKICHKOLWIEK SZANS NA FAJNY HANDEL ZA TAKĄ KASĘ PODEJSCIE PREZESA SŁAWOMIRA L . GBUROWATE CWANIACTWO POŁĄCZONE Z CHCIWOSCIĄ , SZKODA BO POZOSTALI WSPÓLNICY TEJ SIECI TO LUDZIE Z KLASĄ  , NIE WIEM DLACZEGO DOPUSCILI TEGO CZŁOWIEKA DO ZARZĄDZANIA .... BRAK SŁÓW

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.