Forum: franchisebiorcy Cropp. - moda 114

pawel_1 02.06.2005 *.ahs19.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam i prosze o pomoc. Piszę pracę magisterską na temat franchisingu. Potrzebuję informacji na temat sieci Cropp lub Reserved. Proszę o kontakt p.sowa@interia.pl

RobertW 05.06.2005 *.cache.aramiska.net

Prosze pomozcie mi dobrzy ludzie w napisaniu pracy, bo sam sobie nie radze, nie zadzwonie ani nie napisze do firm o ktorych chce pisac bo sie boje. Jak mi pomozecie to zostane 10000 magistrem z dyplomem, iz z czyms jeszcze, a nie w zasadzie tylko z dyplomem. Pozdrowienia, NieMagister

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.