Forum: Salon z telefonami i akcesoriami GSM - telekomunikacja, IT, AGD/RTV 26

hose_kk 05.09.2005 *.bks249.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam, ze znajomym planujemy założyć sklep z akcesoriami GSM i ewentualnie telefonami w mieście 20tysięcznym, myślicie że to ma rację bytu ??? w Całym mieście są 3 "komisy" , ale ona głównie zajmują się samymi telefonami, a my chcemy zrobić coś takiego gdzie każdy znajdzie jakieś akcesoria dla siebie no i przede wszystkim niskie ceny np. jak u innych ładowarki są po 10 zł to my zrobimy po 7, baterie po 20 - 25 zł. Jak myślicie wyjdzie to ??? Mamy spory lokal tylko nie w centrum... jest trochę na uboczu, ale myślę że odpowiednia reklama i będzie OK. A może trzeba sięprzyłączyć do jakiejś firmy ??? widziałem jakieś teletorium czy coś takiego ?? Podpowiedzcie coś...

Cinekk 30.09.2005 *.alx61.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Miasto zdecydowanie za małe 3 interesy to wystarczająco jak na takie miasto do 4 góra może dojść ale przy takich cenach kilka zł za ładowarke jak chcesz wyżyć w złych miesiącach ?

Sam prowadze interes w 15tyś mieście gdzie punktów takich jest tylko 4 z czego 2 praktycznie się nie liczą, ale cena tutaj na ładowarke to granice 15-30zł więc chyba nie musze pisać jak wygląda reszta cen. Zresztą w tym interesie jestem od 3lat i jedyne co wiem od początku to szybko rozwijać się w większych miastach... małe misteczka strasznie duszą w dodatku lokal nie położony blisko centrum to zupełne fiasko... bez simlocków, napraw tel. oraz sprzedaży tel. komisowych oraz źródeł nowych telefonów z zagranicy upadniesz równie szybko z jakim zapałem chcesz wejść na rynek.

Jeżeli chcesz więcej informacji o tej branży odezwij się na gg :

5641890

Pozdrawiam

krabolud 17.02.2015 *.bxs18.internetdsl.tpnet.pl

1

Witam.

Chce z kolega otworzyć salon GSM, narazie zastanawiamy się jeszcze nad konkretnym operatorem. Miejscowośc ok 35 tyś mieszkanców, gmina ok 50 tyś, miasto powiatowe oddalone od innych miejscowości o podobnym zaludnieniu ok 20-30 km. Miasto ma ogromny potencjał, non stop rozbudowuje się o nowe osiedla, fabryki itd...Obaj mamy duże doświadczenie w handlu rtv, IT, GSM oraz w sprzedaży usług finansowych. W miejscowości są 2 salony Plus, 2 salony PLAY, 2 salony T-mobile oraz 2 salony Orange. 6 z tych salonych jest w mieście przy głównych ulicach o dużym natężeniu ruchu pieszych, 2 z nich w markecie w alejce handlowej. Osobiście widzę potencjał w TESCO gdzie nie ma żadnego salonu bądź galeri handlowej która ma się otworzyć za ok 6-9 miesięcy. Chcemy pracować sami na siebie, nie będziemy nikogo zatrudniać.Tak jak wspominałem mamy doświadczenie oraz co lepsze pracowaliśmy ze soba 2 lata w dużej sieci RTV-AGD. Każdy z tych salonów które już sa instnieją conajmniej 5 lat i każdy z nich zatrudnia 3-6 pracowników czyli dają sobie spokojnie rade.Mam kilku znajomych w tych salonach i wiem że każdy z nich zarabia conajmniej 2 000 netto. Inwestycje planujemy sfinansowac z kredytu. Co o tym myślicie???

Aleksandra.82. 24.06.2015 *.83-144-64-54.static.chello.pl

3

Zapraszamy do współpracy osoby zdecydowane na rozpoczęcie własnej działalności. Prowadzimy sieć 21 sklepów i stoisk z telefonami komórkowymi i akcesoriami GSM. Posiadamy gotowe punkty na terenie całej Polski, jesteśmy również w stanie przygotować dla Państwa nowy punkt w dowolnej lokalizacji. Nasza sieć dysponuje lokalizacjami na terenie centr handlowych co gwarantuje największy przepływ klientów.

Obecnie praktycznie każdy posiada telefon komórkowy. Zainteresowanie akcesoriami, serwisem oraz zakupem nowego telefonu jest bardzo duże. Jesteśmy konkurencyjni w porównaniu z cenami akcesoriów w salonach operatorów.

Posiadamy sprawdzoną koncepcję prowadzenia tego typu działalności - od konkurencji odróżnia nas prowadzenie kompleksowych usług. W naszych stoiskach klienci znajdą akcesoria na każdą kieszeń (od tanich zamienników po akcesoria oryginalne, telefony nowe oraz używane oraz pełną ofertę serwisową).

Firma Monument9 współpracuje z największymi dostawcami akcesoriów w kraju i zagranicą. Oferowane franczyzobiorcom produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele grup asortymentowych jest w stanie zapewnić marże na poziomie 100 - 300 proc.
Prowadzimy hurtownię akcesoriów oraz magazyn co pozwala na kompleksowe zaopatrzenie przyszłych franczyzobiorców.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Franczyzobiorca otrzymuje możliwość posługiwania się marką Monument9 oraz w ramach systemu franczyzowego:

- Dostęp do pełnego zatowarowania w naszej własnej hurtowni,
- Know how – sprawdzona recepta na sukces w branży. Dzięki nam unikną Państwo kosztownych błędów, które bardzo często można popełnić w początkowej fazie prowadzenia firmy,
- Wsparcie merytoryczne i techniczne, opieka koordynatora,
- Szkolenia dla pracowników,
- Szkolenia dla serwisantów / techników,
- Wsparcie na każdym etapie współpracy,
- Pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca na wyspę handlową.
- Wsparcie marketingowe (ulotki, akcje promocyjne, reklama stoiska na naszych stronach internetowych),
- Regularne dostawy towaru.

Przewidywana suma inwestycji:

- Opłata wstępna ustalana indywidualnie
- Zakup mebli na własność (lub dzierżawa wedle decyzji franczyzobiorcy)
- Zakup asortymentu w kwocie 20 tys. - 30 tys. zł,
- Zakup komputera i urządzeń elektronicznych w kwocie 3 tys.- 5 tys. zł,
- Minimalna kwota jaką powinien dysponować franczyzobiorca to 30 tys. zł.

LOKALIZACJE W CAŁEJ POLSCE

KONTAKT:

e-mail: aleksandra@monument9.pl

tel: 794666240

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.