download

Własny Biznes FRANCHISING nr 12/2021 (198)

RAPORT SPECJALNY

Sklep zoologiczny, petsitting, a może przychodnia weterynaryjna? Rynek usług dla zwierząt jest dość pojemny. A biznes na nim może otworzyć każdy.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Analizujemy co się bardziej opłaca otworzyć: włoską restaurację, sklep z meblami kuchennymi, studio tatuażu czy firmę produkującą bombki? 

ABC FRANCZYZY: 10 pytań do franczyzodawcy

Wybór franczyzodawcy to decyzja długoterminowa. Od niej zależy, jak przez wiele lat ułożą się nasze losy zawodowe. Podpowiadamy, czym należy się kierować.


Własny Biznes FRANCHISING nr 11/2021 (197)

SUPERTEMAT: Nieruchomości

Mieszkania, działki, nowe domy sprzedają się na pniu, a ceny rosną jak szalone. Sieci działające na rynku nieruchomości mają prawdziwe żniwa. Z którą z nich najlepiej prowadzić biznes we franczyzie?

RAPORT SPECJALNY

Chcesz, aby praca była dla ciebie nie tylko przyzwoitym źródłem dochodu, ale też dawała satysfakcję? Przedstawiamy kilka rad, którymi warto się kierować przy wyborze biznesu dla siebie.

E-firma: dropshipping

Czy można sprzedawać coś, czego fizycznie się nie posiada i jeszcze zarabiać na tym pieniądze? Jest to możliwe dzięki dropshippingowi – coraz popularniejszej metodzie handlowania przez internet.


Własny Biznes FRANCHISING nr 10/2021 (196)

SUPERTEMAT

Prezentujemy 30 pomysłów na biznes we franczyzie, które przynoszą satysfakcjonujące dochody franczyzobiorcom.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku piszemy, jak otworzyć m.in.: kawiarnię Cofix, restaurację Chilli Milli, akademię tenisa Power Tenis, salon gromerski i serwis komputerowy.

RAPORT SPECJALNY

Otwarcie własnej firmy to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Jak zrobić to mądrze i zwiększyć swoje szanse na sukces? Sprawdź co radzą franczyzobiorcy.


Własny Biznes FRANCHISING nr 9/2021 (195)

BIZNES STYLE: PRAWDZIWE ŻYCIE PRZEDSIĘBIORCY

Czy biznesmen to człowiek z innej gliny? Czy otwarcie własnej firmy wywraca życie do góry nogami? Przedstawiamy historie franczyzobiorców.

ABC FRANCZYZY: Jak ochronić franczyzę?

Franczyzodawca stara się maksymalnie zabezpieczyć swoje know-how. Czy da się ustrzec przed skopiowaniem naszego pomysłu na biznes?

E-FIRMA: Handel domenami

Handel domenami może przynosić krociowe zyski. Ale trzeba pamiętać o kilku zasadach. Sprawdź, ile możesz zarobić, jeśli będziesz ich przestrzegać.


Własny Biznes FRANCHISING nr 8/2021 (194)

BIZNES STYLE

Własna firma tuż po studiach? A może jeszcze na studiach?  Wejście na biznesową ścieżkę w młodym wieku daje sporą przewagę nad rówieśnikami.

DOCHODOWE POMYSŁY NA FIRMĘ

Sprawdzamy co się bardziej opłaca otworzyć: biuro coworkingowe, wirtualną restaurację, odzieżowy sklep outletowy czy samoobsługowy magazyn.

E-firma: ZYSKI Z GRANIA W GRY

Polski rynek gier rozwija się coraz szybciej. Co należy zrobić, żeby dobrze zarabiać, grając w gry? Ile trzeba zainwestować w sprzęt komputerowy?

 


Własny Biznes FRANCHISING nr 7/2021 (193)

SUPERTEMAT: Franczyza do usług

Wiele usług dla konsument w w czasie pandemii ostro wyhamowało, ale niektóre z nich przeżyły dzięki koronawirusowi prawdziwy boom. W które koncepty warto zainwestować?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Sprawdzamy w co się bardziej opłaca zainwestować: azjatycką restaurację, akademię uważności, kawiarnię All Cafe Smaki Miast, żłobek, przyczepę z kebabami czy antykwariat sportowy.

ABC FIRMY: EKSPANSJA

Planujesz ekspansję online na rynki zagraniczne? I słusznie, bo potencjał e-handlu jest ogromny. Market Finder pomoże ci wybrać rynki, na których masz szansę na największy zysk.


Własny Biznes FRANCHISING nr 6/2021 (192)

BIZNES STYLE: Zamiast etatu w korporacji

A może by tak rzucić wszystko i przeprowadzić się na wieś? Coraz więcej osób wybiera taki sposób na życie. Na czym zarabiają, mieszkając poza miastem?

SUPERTEMAT: Uroda i fitnes

Salony urody, siłownie i kluby fitness znów mogą działać bez przeszkód. Przedstawiamy 10 top franczyz z branży uroda i fitness.

POMYSŁ NA BIZNES: FIRMA BUDOWLANA

Ogromny popyt na usługi budowlane zachęca do otwarcia własnej firmy budowlanej. Kto ma szansę odnieść sukces w tej branży i zarobić krocie?


Własny Biznes FRANCHISING nr 5/2021 (191)

ABC FRANCZYZY: NIEZBĘDNIK FRANCZYZOBIORCY

Jaki wybrać biznes, żeby dobrze zarabiać? Co to jest pakiet franczyzowy? To tylko niektóre z pytań, które zadają sobie przyszli franczyzobiorcy. Poznaj odpowiedzi.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku otwieramy i radzimy, jak z sukcesem prowadzić: salon fryzjerski, firmę produkującą czekoladę, Muzeum Zmysłów oraz manufakturę rękodzieł.

SUPERTEMAT: FINANSE I BANKOWOŚĆ

Zapotrzebowania na usługi finansowe i ubezpieczeniowe nie zatrzymała nawet pandemia. Które koncepty franczyzowe z tej branży szukają licencjobiorców?


Własny Biznes FRANCHISING nr 4/2021 (190)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Otwieramy firmę cateringową, sklep Żabki, lodziarnię, prywatną szkołę podstawową, sklep monopolowy oraz salon urody.

RAPORT SPECJALNY: Nieruchomości

Flip, wynajem, a może inwestycja deweloperska? Możliwości zarabiania w branży nieruchomości jest sporo.

ABC FIRMY: Pieniądze dla przedsiębiorczych

Dofinansowanie dla firmy można otrzymać obecnie z kilku źródeł. Sprawdź skąd i ile pieniędzy możesz pozyskać.


Własny Biznes FRANCHISING nr 3/2021 (189)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Krok po kroku opisujemy jak założyć: pizzerię, studio gamingowe, luksusowy kemping, drogerię, SPA w mieście i salon aut poleasingowych.

SUPERTEMAT: dom i ogród

Przedstawiamy warunki współpracy z m.in.: Bricomarche, Honda, Concept Energy, Grene, Komfort, VOX, Sleeping Expert, DDD, Majster Budowlane ABC.

ABC FRANCZYZY

W umowach franczyzowych zastrzeżenie kar jest standardowym postanowieniem. Jednak nie zawsze są prawidłowo skonstruowane. Na co zwrócić uwagę?


Własny Biznes FRANCHISING nr 2/2021 (188)

SUPERTEMAT: SKLEPY SPOŻYWCZE I PRZEMYSŁOWE

Sklepy z żywnością to stabilny biznes. Ale i one musiały sprostać wyzwaniom związanym z pandemią koronawirusa. Jak sobie poradziły?

E-FIRMA: PLATFORMA INTERNETOWA

Przeprowadzka.pl łączy osoby, które chcą się przeprowadzić z firmami świadczącymi tego typu usługi. Właściciele marki startują z franczyzą. 

ABC FRANCZYZY: ZALETY FRANCZYZY

Jednym z atutów franczyzy jest stała pomoc w prowadzeniu biznesu przez doświadczonego franczyzodawcę. Jakich aspektów ona dotyczy?


Własny Biznes FRANCHISING nr 1/2021 (187)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Opisujemy jak otworzyć sklep z konopiami, przychodnię zdrowia, miejską pasiekę.

BIZNES NA SZPILKACH

Podpowiadamy co zrobić, żeby zostać wziętą stylistką.

WZROŚNIE SPADNIE: AKCJE

Radzimy, jakimi zasadami warto się kierować, gdy inwestuje się w akcje.


Własny Biznes FRANCHISING nr 8/2020 (186)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Analizujemy w co się bardziej opłaca zainwestować: salon Dr Irena Eris, hotel dla zwierząt, studio projektowania wnętrz, Delikatesy Centrum czy firmę sprzątającą.

RAPORT SPECJALNY: BIZNES NA WSI

Agroturystyka, produkcja sera, wina albo miodu, uprawa owoców i warzyw, a może sklep rolniczy? Na wsi można prowadzić wiele biznesów. 

ABC FIRMY

Przedsiębiorcy muszą dbać o Youtube'a, własny kanał powinna mieć każda firma. Kto nie zbuduje społeczności wokół swojego produktu lub usługi, nie zarobi.


Zasady i warunki zakupów

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską: ok. 1-3 dni roboczych. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski przez Pocztę Polską: ok 7-14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Wszystkie zamówienia muszą być opłacone przed wysłaniem.

Lista dostępnych form płatności:

  • karty płatnicze: Google-Pay, Visa, MasterCard, American Express, maestro;
  • przez system bankowości internetowej: mBank, iPKO, ING, Bank Pekao S.A., Santander, Millenium, Alior, Credit Agricole, Inteligo, T-mobile, City-Handlowy,  BOŚ, Bank Nowy BFG, Toyota, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Bank Pocztowy, Plus Bank, PayPall, Kasa Stefczyka)
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni)

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, pozostałe artykuły mogą być zwracane w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres ksiegarnia@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.