Czwartek
02.09.2010
Sieć sklepów convenience rozpoczęła obchody 10. rocznicy powstania.
 

Organizatorem sieci i właścicielem konceptu Groszek jest Detal Koncept, spółka wchodząca w skład Grupy Handlowej Emperia. W maju 2009 został otwarty tysięczny sklep Groszek w Sławie w woj. lubuskim, obecnie w sieci działa ponad 1,1 tys. placówek handlowych na terenie całego kraju.

- To tutaj, w Lublinie, dokładnie 10 lat temu, przedstawiliśmy koncepcję sklepów Groszek, która spotkała się z tak dużym zainteresowaniem franczyzobiorców. W ciągu kilku lat, z sieci działającej początkowo jedynie w woj. lubelskim, staliśmy się siecią ogólnopolską - powiedział na inauguracji obchodów dziesięciolecia sieci Marcin Jeżyna, wiceprezes zarządu Detal Koncept spółki rozwijającej koncept Groszek.

Z okazji okrągłej rocznicy sieć przygotowała dla swoich franczyzobiorców oraz klientów wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, które potrwają do połowy października. Na uroczystej gali rozpoczynającej urodziny, która odbyła się w Filharmonii Lubelskiej, najlepszym franczyzobiorcom zostały wręczone pamiątkowe statuetki.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.