Staramy się pogłębiać nasze relacje z partnerami, którzy już prowadzą placówki pod szyldem Groszek. Wielu z nich decyduje się na otwarcie z nami kolejnych placówek - mówi Marcin Jeżyna, wiceprezes zarządu spółki Detal Koncept, organizatora sieci Groszek
Poniedziałek
14.03.2011
Niedługo powstanie tam jeden z największych franczyzowych sklepów sieci.
 

Nowy sklep powstanie w Nowym Sączu w Galerii Szubryt, jego powierzchnia wyniesie ponad 600 m2. Poza wielkością i wystrojem, placówka ma przyciągać klientów szerokim asortymentem towarów, również od lokalnych producentów - na specjalnie przygotowanym stoisku swoje specjały zaoferuje Zakład Masarski Szubryt.

- Groszek w Nowym Sączu będzie zarządzany przez doświadczonego franczyzobiorcę, który efektywnie prowadził już placówkę naszej sieci – informuje Paweł Rozpara, kierownik ds. kluczowych klientów sieci Groszek - Właśnie takim partnerom, dedykujemy program Złoty Groszek. Odznaczenie to przyznawane jest najlepszym franczyzobiorcom sieci i ma ich motywować do ciągłego podnoszenia jakości swoich placówek. W ten sposób możemy ściślej współpracować z naszymi franczyzobiorcami.

Koncept Groszek zrzesza wyłącznie placówki franczyzowe. W całej Polsce działa już ponad 1,1 tys. samoobsługowych sklepów pod szyldem sieci. Groszek obecnie skupia się na pozyskaniu partnerów z północnych i zachodnich stron naszego kraju.

- Dążymy do tego, aby Groszek był dla Polaków sklepem codziennych miłych zakupów z atrakcyjnymi promocjami - mówi Marcin Jeżyna, wiceprezes zarządu spółki Detal Koncept.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz