Blisko 14 tys. sklepów oznaczonych zielono-czerwonym logo Spar funkcjonuje w 34 krajach na pięciu kontynentach. W naszym kraju sieć rozpoczęła działalność w 1996 roku.
Czwartek
25.08.2011
Spar otworzył w Jastrzębiu Zdroju 60. franczyzowy supermarket.
 

Firma Spar została założona w Holandii w 1932 roku, do naszego kraju weszła w 1996. W Polsce pod logo Spar funkcjonuje 60 supermarketów działających w trzech regionach Polski: Wschód, Centrum i Zachód. Wszystkie prowadzone są przez franczyzobiorców. W Jastrzębiu Zdroju właśnie została otwarta najnowsza placówka sieci. Na 600 m2 klienci mają do wyboru blisko 9 tys. artykułów. Jest to kolejna placówka właścicieli sklepu, którzy do tej pory prowadzili trzy inne markety pod szyldem Spar.

- Przynależność do systemu Spar pozwala franczyzobiorcom prowadzącym niewielkie sklepy korzystać z tych samych warunków zakupu towarów, jakie mają duże supermarkety i hipermarkety. Franczyzobiorcy mogą także korzystać z naszego międzynarodowego know-how, dzięki czemu sklepy naszej sieci są atrakcyjne zarówno dla franczyzobiorców jak i dla klientów – mówi Andrzej Figiel, wiceprezes zarządu i dyrektor ds. rozwoju.

Na początku 2010 roku Spar Polska dołączył do grupy kapitałowej Bać-Pol - jednej z największych i najstarszych firm dystrybucyjnych w Polsce. Sieć pozyskała w ten sposób silnego partnera, który gwarantuje dostęp do asortymentu 6 tys. produktów dostarczanych zarówno przez największe firmy z branży spożywczej, jak i mniejsze firmy regionalne. Do końca roku ma powstać jeszcze 29 sklepów Spar.

Sieć oferuje możliwość współpracy w trzech formatach: Spar Express, czyli małe sklepy o powierzchni do 200 m2, Spar Market – średniej wielkości sklepy do 1 tys. m2 powierzchni oraz Eurospar – koncept hipermarketów. W każdym formacie współpracy franczyzobiorca może liczyć wyłączność terytorialną, działania promocyjno-reklamowe oraz szkolenia organizowane dla członków sieci Spar.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

E-papierosy na cenzurowanym

This was a shocking post. It has some look at here fundamental data on this subject. my gmail login

4 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Zarabianie przez internet

Ostatnio zauważyłam, że popularne sa programy partnerskie i zarabianie w ten sposób przez internet. Może ktoś z was dorabia sobie właśnie w ten sposób Chyba tutaj...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Programy partnerskie

Zastanawiam się w jaki sposób dorobić sobie przez internet. Zainteresowały mnie [url=https://make-cash.pl/katalog-serwisow/programy-partnerskie-afiliacja/]niedawno...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Sklep w modelu franczyzy

Dzień dobry, Rozważam razem z żoną otwarcie własnej działalności na zasadzie franczyzy, w mieście o liczbie ludności powyżej 300 tysięcy. Bierzemy pod uwagę...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Alma Market powiększa sieć

I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the hack twitter post.

5 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

Ok, już nie ważne. 30 września poszły zwolnienia dla wszystkich. No szkoda, jedyny sklep z własną wędzarnią.

71 wypowiedzi
ostatnia 06.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

gapcio, skąd informacja że w Świnoujściu sklep ma być zamykany? Nikt nam jeszcze nie mówił o tym, ale chodzą ploty od klientów sklepu że podobno sklep ma być...

71 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Twarda woda

Oj nie tylko Ty masz problem z wodą. Nasza kranówa też pozostawia wiele do życzenia.

22 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018