19.08.2012

Kalisz wolny od nikotyny

Siódmy franczyzowy punkt sprzedaży papierosów elektronicznych Cigger został uruchomiony w kaliskiej Galerii Tęcza.

Kalisz to siódme miasto, w którym powstał franczyzowy punkt sprzedaży elektronicznych papierosów Cigger. Pozostałe placówki działają w centrach handlowych w Białymstoku, Olsztynie, Zgorzelcu, Głogowie, Toruniu oraz w Zambrowie. E-papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonikach firmowych oraz w ok. 40 punktach partnerskich na terenie kraju. Na rynku marka obecna jest od grudnia 2011 roku.

Stoisko z e-papierosami Cigger w Galeri Tęcza w Kaliszu.

Papierosy Cigger zawierają nikotynę, ale nie wydzielają dymu. Można je palić w miejscach publicznych, bowiem nie emitują substancji smolistych.

- Tak szybki rozwój to efekt przede wszystkim bardzo dokładnego przygotowania się do produkcji i sprzedaży elektronicznych papierosów i niezbędnych akcesoriów. Trwały one cały ubiegły rok. Wykorzystaliśmy także nasze doświadczenie z wieloletniej działalności gospodarczej. Naszym zamiarem jest utworzenie do końca roku w galeriach handlowych około 30 punktów sprzedaży w systemie partnerskim - zapowiada Mariusz Rajzner, wicedyrektor spółki New Smoke.

Chcąc podjąć współpracę z siecią przyszły franczyzobiorca powinien dysponować kwotą ok. 9 tys. zł oraz mieć wyszukane miejsce w galerii handlowej, gdzie powstanie stoisko. W znalezieniu odpowiedniej powierzchni, jak i podczas negocjacji umowy, można liczyć na pomoc franczyzodawcy. Partner ma zapewnione szkolenie personelu i materiały reklamowe.

Pod koniec czerwca 2012 roku właściciel marki Cigger, firma New Smoke rozpoczęła program współpracy z hotelami oferując e-papierosy jednorazowego użytku. Pierwsza umowa została podpisana z hotelem Moran w Ostrowie. Oferta programu skierowana jest do firm działających w branży HoReCa.

(boa)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Bolesław Adamiec

dziennikarz
Napisz do autora