Papierosy Cigger zawierają nikotynę, ale nie wydzielają dymu. Można je palić w miejscach publicznych, bowiem nie emitują substancji smolistych.
Niedziela
19.08.2012
Siódmy franczyzowy punkt sprzedaży papierosów elektronicznych Cigger został uruchomiony w kaliskiej Galerii Tęcza.
 

Kalisz to siódme miasto, w którym powstał franczyzowy punkt sprzedaży elektronicznych papierosów Cigger. Pozostałe placówki działają w centrach handlowych w Białymstoku, Olsztynie, Zgorzelcu, Głogowie, Toruniu oraz w Zambrowie. E-papierosy marki Cigger sprzedawane są także w kilku salonikach firmowych oraz w ok. 40 punktach partnerskich na terenie kraju. Na rynku marka obecna jest od grudnia 2011 roku.

- Tak szybki rozwój to efekt przede wszystkim bardzo dokładnego przygotowania się do produkcji i sprzedaży elektronicznych papierosów i niezbędnych akcesoriów. Trwały one cały ubiegły rok. Wykorzystaliśmy także nasze doświadczenie z wieloletniej działalności gospodarczej. Naszym zamiarem jest utworzenie do końca roku w galeriach handlowych około 30 punktów sprzedaży w systemie partnerskim - zapowiada Mariusz Rajzner, wicedyrektor spółki New Smoke.

Chcąc podjąć współpracę z siecią przyszły franczyzobiorca powinien dysponować kwotą ok. 9 tys. zł oraz mieć wyszukane miejsce w galerii handlowej, gdzie powstanie stoisko. W znalezieniu odpowiedniej powierzchni, jak i podczas negocjacji umowy, można liczyć na pomoc franczyzodawcy. Partner ma zapewnione szkolenie personelu i materiały reklamowe.

Pod koniec czerwca 2012 roku właściciel marki Cigger, firma New Smoke rozpoczęła program współpracy z hotelami oferując e-papierosy jednorazowego użytku. Pierwsza umowa została podpisana z hotelem Moran w Ostrowie. Oferta programu skierowana jest do firm działających w branży HoReCa.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

E-papierosy na cenzurowanym

This was a shocking post. It has some look at here fundamental data on this subject. my gmail login

4 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Zarabianie przez internet

Ostatnio zauważyłam, że popularne sa programy partnerskie i zarabianie w ten sposób przez internet. Może ktoś z was dorabia sobie właśnie w ten sposób Chyba tutaj...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Programy partnerskie

Zastanawiam się w jaki sposób dorobić sobie przez internet. Zainteresowały mnie [url=https://make-cash.pl/katalog-serwisow/programy-partnerskie-afiliacja/]niedawno...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Sklep w modelu franczyzy

Dzień dobry, Rozważam razem z żoną otwarcie własnej działalności na zasadzie franczyzy, w mieście o liczbie ludności powyżej 300 tysięcy. Bierzemy pod uwagę...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Alma Market powiększa sieć

I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the hack twitter post.

5 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

Ok, już nie ważne. 30 września poszły zwolnienia dla wszystkich. No szkoda, jedyny sklep z własną wędzarnią.

71 wypowiedzi
ostatnia 06.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

gapcio, skąd informacja że w Świnoujściu sklep ma być zamykany? Nikt nam jeszcze nie mówił o tym, ale chodzą ploty od klientów sklepu że podobno sklep ma być...

71 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Twarda woda

Oj nie tylko Ty masz problem z wodą. Nasza kranówa też pozostawia wiele do życzenia.

22 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018