Magdalena Kurda

Magdalena Kurda związana jest z PROFIT system od 2002 roku. Zajmuje kreowaniem i realizowaniem strategii Public Relations dla kluczowych klientów oraz ich produktów i usług. Do jej zadań należy budowanie korzystnego obrazu firm w mediach oraz dbanie o dialog z przedstawicielami opinii publicznej, których wpływ może być ważny dla wizerunku klientów. Przygotowuje kampanie Public Relations pod względem merytorycznym, tworzy narzędzia komunikacji, a następnie realizuje wyznaczone cele. Zakres działań obejmuje m.in. komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, organizacje spotkań prasowych oraz PR antykryzysowy.

Absolwentka Nauk Politycznych Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

z kraju | 29.06.2022

Salony masażu wciąż popularne

Orient Massage i Thai Organic zadebiutowały na rynku zaraz przed pandemią. Mimo trudnej sytuacji udowodniły, że kryzys na rynku można przekuć w sukces.

POF | 03.06.2022

Co z franczyzą – wnioski z VIII Konferencji Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE

Jak prowadzić biznes po pandemii i w obliczu zawirowań geopolitycznych? Jaka przyszłość czeka rynek franczyzy w obliczu planowanej regulacji ustawowej? – dyskutowali franczyzodawcy z...

pytanie tygodnia | 30.05.2022

Przyczepa na wynajem

– Otworzyliśmy już 700 punktów franczyzowych, do końca roku planujemy mieć ich 1000 – mówi Krzysztof Olesiak, prezes spółki Sweet Gallery.

POF | 26.05.2022

Liderzy franczyzy znów się spotkają!

Franczyzodawcy czekają z ciekawością na kolejną Konferencję Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE. Tematem rozmów będzie na pewno ustawa o franczyzie zapowiedziana przez Ministerstwo...

mój franchising | 11.05.2022

Branża, która mocno przyspiesza

Sylwester Sałasiński i Patrycja Falkiewicz, franczyzobiorcy Orient Massage i Thai Organic, niedawno otworzyli trzeci salon masażu. Udowadniają, że w każdych czasach można rozwijać biznes.

z kraju | 24.04.2022

Wynajem – nowa forma współpracy

Nowe i łatwiejsze zasady współpracy franczyzowej pod marką Lodolandia i SiGelato. Od nowego sezonu wiosenno-letniego 2022 roku osoby zainteresowane modelem franczyzowym obu marek mogą...

pytanie tygodnia | 10.04.2022

Spontanicznie rozwijany biznes

Sylwester Sałasiński i Patrycja Falkiewicz w ubiegłym miesiącu otworzyli trzeci salon masażu, udowadniając, że nawet w niesprzyjających czasach można z powodzeniem rozwijać biznes.

z kraju | 16.03.2022

Franczyzodawca kreśli coraz szersze kręgi

Spółka Sweet Gallery, do której należy marka Lodolandia & Kołacz na Okrągło, SiGelato i Bafra Kebab, wchodzi w branżę turystyczną.

z kraju | 10.03.2022

Kawa z Afryki dobrym dodatkiem do masażu

Piotr Buchalski, twórca i właściciel sieci salonów Orient Massage i Thai Organic oraz Pijalni Ziół Natura Organica wprowadza nowy koncept.

z kraju | 28.02.2022

Polska marka rusza za granicę

Franczyzodawca sieci salonów masażu Orient Massage i Thai Organic planuje ekspansję za granicę, natomiast w Polsce wprowadza nowy koncept – Palarnię Kawy Africa Organic.

mój franchising | 27.02.2022

Sto punktów Bafra Kebab w Polsce

Eryk Pisarski zainwestował w punkt Bafra Kebab niewiele ponad pół roku temu. Osiągane zyski zachęciły go do szybkiego otwarcia kolejnej lokalizacji.

mój franchising | 26.02.2022

Jubileuszowy sklep

Julita Szulczyk prowadzi ośmiotysięczny sklep sieci Żabka. Zarówno sklep, jak i franczyzobiorczyni są wyjątkowe. Co je różni od pozostałych?

z kraju | 11.02.2022

Łatwiej o własny biznes

Sieć Bafra Kebab otworzyła już ponad 100 punktów. W 2022 roku franczyzodawca zamierza podwoić tę liczbę. Mają w tym pomóc nowe zasady współpracy franczyzowej.

z kraju | 08.02.2022

Ostatnie dni zapisów na studia franczyzowe na SGH

Jeszcze tylko przez kilkanaście dni można zapisać się na studia podyplomowe „Zarządzanie Franczyzą – wzmocnienie kompetencji kadry zarządzającej” Szkoły Głównej Handlowej.

mój franchising | 02.02.2022

Masaż jest dobry na wszystko

Jarosław i Magdalena Jakubczakowie otworzyli salon Orient Massage tydzień przed lockdownem. – Przetrwaliśmy trudny czas, co nas wzmocniło i pozwoliło jeszcze lepiej poznać biznes – mówią.

z kraju | 28.01.2022

Franczyza z nutą orientu

Sieci Orient Massage i Thai Organic urosły przez ostatnie dwa lata do 20 salonów, natomiast w planach na bieżący rok są otwarcia od 20 do 30 nowych placówek. Pierwszych pięć nastąpi do...

z kraju | 27.01.2022

Nowe warunki współpracy dla franczyzobiorców

Żabka z początkiem roku wprowadziła zmiany w systemie rozliczeń z franczyzobiorcami. Obecny system gwarantuje przychód każdemu franczyzobiorcy Żabki, nie tylko nowym.

z kraju | 10.01.2022

Szybki rozwój slow biznesu

W 2022 roku na rynku pojawi się 30-40 nowych salonów masażu pod marką Orient Massage i Thai Organic w Polsce, a sieć wystartuje z ekspansją na rynki zagraniczne.

z kraju | 04.01.2022

Biznes bez inwestycji i zobowiązań

Sweet Gallery proponuje nowe warunki rozpoczęcia współpracy franczyzowej w koncepcie Bafra Kebab. Koszty inwestycji spółka bierze na siebie.

z kraju | 30.12.2021

Popyt na orientalne masaże

Franczyzodawca marek Orient Massage i Thai Organic zalicza miniony rok do udanych. Jakie ma plany na 2022 rok?