Magdalena Kurda

Magdalena Kurda związana jest z PROFIT system od 2002 roku. Zajmuje kreowaniem i realizowaniem strategii Public Relations dla kluczowych klientów oraz ich produktów i usług. Do jej zadań należy budowanie korzystnego obrazu firm w mediach oraz dbanie o dialog z przedstawicielami opinii publicznej, których wpływ może być ważny dla wizerunku klientów. Przygotowuje kampanie Public Relations pod względem merytorycznym, tworzy narzędzia komunikacji, a następnie realizuje wyznaczone cele. Zakres działań obejmuje m.in. komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, organizacje spotkań prasowych oraz PR antykryzysowy.

Absolwentka Nauk Politycznych Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

o portalu | 09.02.2024

Z nami stworzysz spójny wizerunek

Istotnym elementem sukcesu w biznesie jest dobra marka. Marka to wyobrażenie i odczucie klientów odnośnie produktów, usług i firmy. Porozmawiaj ze specjalistami w jakim zakresie możemy Cię...

z kraju | 07.02.2024

Franczyzodawca z własną linią kosmetyków

Salony masażu Orient Massage i Thai Organic jako jedyne w Polsce połączyły masaże balijskie z dbałością o piękną skórę.

mój franchising | 07.02.2024

Własny biznes w Polsce

Kiryla Valadkievych pochodzi z Białorusi, a w Polsce mieszka od trzech lat. Najpierw pracował w firmie budowlanej, potem kurierskiej. Aż w końcu zdecydował się na franczyzę.

z kraju | 05.02.2024

Spełnienie zawodowe

Paulina Krajewska, podejmując pracę w sklepie Stokrotka, nie spodziewała się, że kiedyś zostanie jego franczyzobiorczynią. Przyjęła życiowe wyzwanie. Jak ocenia swoją decyzję?

Bafra Kebab
z kraju | 31.01.2024

Jak otworzyć Bafra Kebab?

Polacy pokochali kebab prawie równie mocno, jak schabowego i rosół. Jak zarobić na tym trendzie?

z kraju | 29.12.2023

Franczyzodawca chce podbić Europę

– Za pięć lat chcemy być największą siecią salonów Spa i masażu balijskiego w Europie – mówią dr Martyna Buchalska i Piotr Buchalski, właściciele Orient Massage & Thai Organic.

z kraju | 28.12.2023

Nowe centrum dystrybucyjne Stokrotki

W Rzeszowie otwarto nowe centrum dystrybucyjne Stokrotki. Magazyn o wielkości 26 tys. mkw. wspiera rozwój sieci w Polsce południowo-wschodniej.

pytanie tygodnia | 23.12.2023

Doświadczony franczyzodawca

O tym jak zdominować rynek w 10 lat opowiada Krzysztof Olesiak, prezes firmy Sweet Gallery, do której należy Lodolandia & Kołacz na Okrągło, SiGelato i Bafra Kebab.

z kraju | 04.12.2023

Stokrotka inwestuje w sklepy franczyzowe

Stokrotka inwestuje nawet 1 mln zł w sklep franczyzobiorcy. Sieć stawia partnerom konkretne warunki, bez spełnienia których szanse na wsparcie finansowe maleje.

z kraju | 30.11.2023

Polski franczyzodawca chce podbić Europę

– Za pięć lat chcemy być największą siecią salonów spa i masażu balijskiego w Europie – takie ambitne plany mają Piotr Buchalski i dr Martyna Buchalska, właściciele sieci Orient...

z kraju | 30.11.2023

Ile można osiągnąć przez 10 lat we franczyzie?

Wystarczyło 10 lat działalności na rynku, by Sweet Gallery otworzyła 800 punktów i zajęła w ten sposób 20 proc. rynku gastronomicznego w segmencie outdoor.

z kraju | 28.11.2023

Żabka od 25 lat wspiera przedsiębiorczość

25 lat temu w Swarzędzu powstał pierwszy sklep pod marką Żabka. W ciągu ćwierć wieku niewielka sieć sklepów zmieniła się w Grupę Żabka, która notuje rocznie ponad miliard wizyt...

z kraju | 31.10.2023

Wsparcie dla franczyzobiorców

Sieć sklepów Stokrotka wspiera finansowo nowych franczyzobiorców. Firma dostrzega potrzeby rynku wynikające z sytuacji gospodarczej, ułatwiając uruchomienie własnego biznesu.

z kraju | 26.10.2023

Certyfikaty dla franczyzobiorców Żabki

Blisko 70 franczyzobiorców prowadzących sklepy Żabka odebrało specjalny certyfikat ukończenia Akademii Przedsiębiorczości.

pytanie tygodnia | 23.10.2023

Chcemy być najwięksi w Europie

O rozwoju Thai Organic i Orient Massage salonów spa i masażu opowiada dr Martyna Buchalska, członkini zarządu sieci oraz autorka linii pro’kosmetyków przeznaczonych do masażu.

z kraju | 03.10.2023

Żabka zaprzyjaźniona z AI

Nowoczesne technologie i sztuczna inteligencja stanowią dzisiaj ważny element budujący przewagę rynkową. Dotyczy to również sieci franczyzowych, które wykorzystują innowacyjne...

wydarzenia | 01.10.2023

Franczyza w SGH po raz drugi

W Szkole Głównej Handlowej ruszyła druga edycja studiów z Zarządzania Franczyzą. Studia są skierowane do menedżerów sieci franczyzowych oraz do franczyzobiorców.

z kraju | 30.09.2023

Inwestycja ze wsparciem

Wrażliwość na potrzeby rynku to umiejętność niezbędna w biznesie. Obserwacja zachowania klientów i elastyczne podejście do zmian powinno stanowić kluczowy element polityki rozwoju firmy.

mój franchising | 24.09.2023

Franczyza blisko domu

Karol Nowosielski zupełnie przypadkiem trafił na koncept Bafra Kebab. Nie szukał nowej drogi zawodowej. O jego przyszłości zadecydował przypadek.

z kraju | 15.09.2023

Franczyzodawca wprowadza pro’kosmetyki

Franczyzodawca Orient Massage & Thai Organic wprowadza własną linię profesjonalnych pro'kosmetyków do masażu z właściwościami odżywczymi, leczniczymi oraz pielęgnacyjnymi.