Wejdź do Programu Partnerskiego Tax Care!
 

Tax Care, jako największe biuro rachunkowe w Polsce łączymy usługi księgowe z doradztwem w zakresie produktów kredytowych, dotacji i leasingu tworząc tym samym kompleksowe rozwiązanie dla biznesu.

Tworząc innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniamy pełne doradztwo w zakresie funkcjonowania i rozwijania biznesu. Rozwijamy narzędzia i systemy informatyczne wspierające prowadzenie firmy dzięki czemu stale utrzymujemy pozycję lidera w branży księgowości.

Program Partnerski Tax Care to nowatorski pomysł w branży usług księgowych. Koncepcja wywodząca się strategii Grupy Idea Banku której Tax Care jest częścią - budowa silnego gracza skoncentrowanego na wszechstronnej obsłudze małych firm. Rynek usług księgowych obecnie zatomizowany wymaga doinwestowania oraz wzmocnienia technologicznego. Tax Care jako lider branży rozwijając koncepcję zrzeszenia biur księgowych dąży do harmonijnej współpracy pomiędzy nimi. Partnerskie relacje w branży mają na celu ujednolicenie standardów usług księgowych, poszerzenie oferty o dodatkowe możliwości okołobiznesowe oraz podniesienie jakości usług. Program Partnerski rozwija biznes poprzez digitalizację procesu księgowania oraz obsługi klienta co przełoży się na ich poczucie bezpieczeństwa i zaufania wobec Partnera. Dzięki współpracy z lokalnym rynkiem usług księgowych Tax Care otrzymuje szansę wejścia do mniejszych miejscowości gdzie dotychczas marka nie była obecna.

Magdalena Górska, franczyzobiorczyni Fines

Jeśli prowadzisz biuro księgowe przystępując do Programu Partnerskiego zyskujesz możliwość zwiększenia potencjału swojego biznesu. Otrzymujesz system księgowości on-line dla Siebie i panel z dostępem dla Twoich klientów, wsparcie marketingowe, bezpłatny dostęp do szkoleń. Zakres usług poszerzasz o rozwiązania finansowe, które możesz zaoferować swoim klientom.

Proces przystąpienia do współpracy.

Jak wygląda współpraca z Tax Care?

Dołączając do Programu Partnerskiego zwiększasz wartość swojej firmy!
Po przejściu procesu weryfikacji, masz możliwość wejścia do programu jako Partner TAX CARE. Możesz spodziewać się wzrostu jakości świadczonych usług, podniesienia prestiżu i wydajności swojego biura oraz poszerzenia oferty, którą przedstawisz swoim klientom.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją drogę w biznesie dzięki sprawdzonej strategii pomożemy Ci zasymilować się z rynkiem, pozyskać klientów i pierwszy zysk. Natomiast dostęp do innowacyjnych rozwiązań i usług zagwarantuje przewagę konkurencyjną już na starcie.

Wykorzystując doświadczenie lidera, silną markę oraz sprawdzoną strategię masz wpływ na zmianę rynku usług księgowych. Skorzystasz z możliwości? Wybór należy do Ciebie!


Tax Care SA
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
tel. 22 262 00 00
mail: siecpartnerska@taxcare.pl
więcej informacji: taxcare.pl image


Łączymy usługi księgowe z doradztwem w zakresie produktów kredytowych, dotacji i leasingu tworząc tym samym kompleksowe rozwiązanie dla biznesu.
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Tax Care.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank