Wejdź do Programu Partnerskiego Tax Care!
 

Tax Care to największe biuro rachunkowe w Polsce. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla biznesu łączymy usługi księgowe z doradztwem biznesowym, usługami kadrowymi, prawnymi oraz IT.

Ponadto rozwijamy autorskie narzędzia i systemy informatyczne, które wspierają prowadzenie firmy. Dzięki temu jesteśmy liderem w branży księgowości.

Program Partnerski Tax Care to nowatorski pomysł w branży usług księgowych. Rynek usług księgowych jest rozdrobniony. Wymaga standaryzacji usług, doinwestowania oraz wzmocnienia technologicznego.

W Tax Care zrzeszamy biura księgowe i dążymy do harmonijnej współpracy w ramach firmy. Partnerskie relacje pozwalają na poszerzenie oferty o dodatkowe możliwości okołobiznesowe oraz podniesienie jakości usług.

Franczyza Tax Care rozwija biznes poprzez digitalizację procesu księgowania oraz obsługi klienta. Z doświadczenia wiemy, że przekłada się to na ich poczucie bezpieczeństwa i zaufania wobec Partnera. Dzięki współpracy z lokalnym rynkiem usług księgowych Tax Care otrzymuje szansę wejścia do mniejszych miejscowości gdzie dotychczas marka nie była obecna.

Magdalena Górska, franczyzobiorczyni Fines

Prowadzisz biuro księgowe? Przystąp do Franczyzy Tax Care i zwiększ potencjał swojego biznesu. Otrzymasz m.in. system księgowości on-line – wraz z panelem z dostępnym dla Twoich klientów, wsparcie marketingowe i bezpłatny dostęp do szkoleń.

 

 

 

Jak wygląda współpraca z Tax Care?

Jeśli dołączysz do Franczyzy Tax Care, zwiększysz wartość swojej firmy!
Po przejściu procesu weryfikacji, masz możliwość wejścia do programu jako Partner Tax Care.

Możesz spodziewać się fachowych szkoleń, podniesienia prestiżu i wydajności swojego biura oraz wsparcia marketingowego.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją drogę w biznesie, to dzięki sprawdzonej strategii pomożemy Ci:

  • wejść na rynek,

  • pozyskać klientów,

  • zarabiać!

Dostęp do innowacyjnych rozwiązań i usług zagwarantuje Ci przewagę konkurencyjną już na starcie. Skorzystasz z możliwości? Wybór należy do Ciebie!


Tax Care SA
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
tel. 22 262 00 00
mail: siecpartnerska@taxcare.pl
więcej informacji: taxcare.pl image


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Tax Care.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank