Wakacyjny klimat przed galerią handlową / Łączymy oryginalny smak ze stylową estetyką punktu sprzedaży (materiały najwyższej jakości, unikalne wzornictwo, nowoczesne technologie, stylowy design), najwyższą jakością produktów oraz wysokimi standardami obsługi
Marzysz o modnym i bezpiecznym biznesie z gwarancją zysków? To proste! Dołącz do franczyzobiorców Lodolandii!
 

Kim jesteśmy?

Lodolandia to największa i najszybciej rozwijająca się sieć street food w Polsce. Obejmuje już ok. 450 mobilnych punktów sprzedaży lodów świderków z automatu, deserów oraz napojów chłodzących, zlokalizowanych w strategicznych miejscach przy najpopularniejszych centrach handlowych w Polsce. Współpracujemy z ponad 120 galeriami handlowymi w Polsce oraz z największymi sieciami (m.in. Carrefour, E.Leclerc, Kaufland i Tesco).

Lodolandia to flagowy koncept należący do spółki Sweet Gallery, która w swoim portfelu posiada również 3 inne koncepty franczyzowe: Kołacz na Okrągło, Rajskie Lody Tajskie i Bafra Kebab. Łącznie to aż 600 punktów sprzedaży, a liczba ta dynamicznie rośnie.

Podbijamy także rynki zagraniczne. Lodolandia jest już obecna w Niemczech, na Słowacji i w Wielkiej Brytanii pod międzynarodową marką Ice and Roll. W 2019 roku punkty Ice and Roll będą już we Francji, Irlandii, Chorwacji oraz krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia).

 

Dlaczego warto zostać franczyzobiorcą Lodolandii?

 • Zapewnimy Ci lokalizację przynoszącą pożądane zyski, z przepływem klientów 7 dni w tygodniu – to najważniejszy czynnik w powodzeniu tego biznesu!

 • Możesz liczyć na miesięczny zysk w wysokości od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie, a zarabiasz już od pierwszego dnia sprzedaży;

 • Dostaniesz od nas wszystko, co niezbędne w prowadzeniu biznesu, przede wszystkim nowoczesną, w pełni wyposażoną przyczepę gastronomiczną;

 • Nie musisz znać się na tym biznesie, my nauczymy Cię wszystkiego. Przejdziesz dwudniowe szkolenie w centrali firmy w Warszawie i otworzymy razem z Tobą punkt sprzedaży;

 • Masz szansę na całoroczny biznes o wysokiej stopie zwrotu – wystarczy połączyć sprzedaż lodów w sezonie wiosenno-letnim ze sprzedażą kołaczy w sezonie jesienno – zimowym w ramach konceptu Kołacz na Okrągło;

 • Nasza marka jest znana i rozpoznawalna;

 • Skorzystasz z korzystnej koniunktury – wartość rynku sprzedaży lodów rośnie o kilkanaście procent rocznie!

 • Twój biznes wpisze się w aktualne trendy i modę na street food w Polsce.
   

Chcesz do nas dołączyć? Zobacz, co otrzymasz jako franczyzobiorca Lodolandii:

 • gotowe lokalizacje przy najpopularniejszych sieciach i centrach handlowych w całej Polsce i za granicą;

 • cały know – how tego biznesu

 • w pełni wyposażoną przyczepę z maszyną do lodów;

 • kompleksowe wsparcie w założeniu i prowadzeniu biznesu;

 • prawa do znaku Lodolandia;

 • receptury produktów;

 • pełne wsparcie marketingowe (w tym również w social media);

 • pakiet szkoleń teoretycznych i praktycznych;

 • kompleksowe zaopatrzenie towarowe z dostawą;

 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny;

 • stałą pomoc operacyjną w postaci opiekuna klienta;

 • rozwiązania księgowe.
   

Na jakie przychody możesz liczyć?

Prowadząc punkt Lodolandia zarabiasz już od pierwszego dnia sprzedaży a miesięczny przychód na jaki możesz liczyć wynosi od ok. 15 tysięcy złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.
 

Ile trzeba zainwestować w biznes?

Jako franczyzobiorca Lodolandii NIE PŁACISZ opłaty licencyjnej ani marketingowej, a przy tym otrzymujesz od nas pełne wsparcie operacyjne i marketingowe. Na start potrzebujesz ok. 10 tysięcy złotych wkładu własnego na przyczepę o wartości 109 tysięcy złotych – reszta kwoty jest leasingowana. Opłata franczyzowa wynosi 500 zł miesięcznie.
 

A co po sezonie lodowym? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Warto połączyć koncept Lodolandia z konceptem Kołacz na Okrągło. Wtedy przyczepa kosztuje nieco więcej (139 tys. złotych), ale dzięki temu zmieniasz biznes sezonowy w całoroczny i zarabiasz 12 miesięcy w roku. Przyczepa przystosowana jest jednocześnie do sprzedaży lodów, gofrów i deserów w sezonie wiosenno-letnim (od kwietnia do września) i kołaczy oraz innych słodkości w okresie jesienno-zimowym (od października do marca). To prawdziwy majstersztyk, ponieważ świetnie sprawdza się przez cały rok zapewniając franczyzobiorcom biznes. Inwestycja zwraca się już w ciągu 1 - 2 sezonów!
 

Co musisz zrobić by zostać franczyzobiorcą Lodolandii? Czy są jakieś specjalne wymagania?

Nie! Możesz zacząć już teraz. Wystarczy, że:

 • jesteś przedsiębiorczy i chętny do prowadzenia własnego biznesu;

 • masz wymagany kapitał początkowy.

Całej reszty Cię nauczymy! Po dopełnieniu minimalnych formalności związanych z pozyskaniem finansowania i rejestracji firmy podpisujesz z nami umowę i bierzesz udział w 2-dniowym szkoleniu w centrali firmy w Warszawie. Następnie dostajesz od nas gotową przyczepę. Uruchomienie biznesu trwa zaledwie 2 tygodnie!

Zainteresowany? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Sezon lodowy zbliża się wielkimi krokami.

Krzysztof Borowiec: +48 574 477 177
Krzysztof Dziukała: + 48 790 393 391
franczyza@lodolandia.pl
www.lodolandia.pl


Kebab i kołacz przez cały rok / Franczyzobiorcy Lodolandii prowadzą również budki "Kołacz na okrągło" oraz "Bafra Kebab".
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Lodolandii.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank