Dajemy impuls! Dołącz do grupy énergie Fitness
 

Jako énergie Fitness jesteśmy wiodącym, globalnym franczyzodawcą klubów fitness.

énergie Fitness oferuje franczyzę siłowni niskobudżetowej, zapewniającą członkostwo już od 89 PLN miesięcznie. 

Z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży fitness i z ponad 100 klubami, możesz być częścią sieci énergie. Jest to okazja aby reprezentować globalnie nagradzaną markę w swojej okolicy i zbudować dobrze prosperującą firmę.

CZYSTY ZYSK

Prognozy zysków wahają się od 535 tys. zł w ciągu dwóch lat i 770 tys. zł w ciągu pięciu lat. Opłata franczyzowa wynosi 150 tys. zł.

Nasze kluby działają w szybko rozwijającym się sektorze budżetowym rynku zdrowia i fitness. Dzięki naszym przystępnym cenowo, przejrzystym i niskim kosztom, przyciągamy szeroką różnorodność konsumentów.

Łączymy najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń, najwyższej klasy sprzęt fitness, innowacyjne koncepcje szkoleń sygnaturowych, elastyczną opcję członkostwa i światowej klasy obsługę klienta. W rezultacie énergie Fitness jest na równi z najlepszymi klubami.

PEŁNE WSPARCIE

Jako franczyzobiorca énergie Fitness, będziesz w pełni wspierany przez nasz zespół doświadczonych operatorów z udokumentowaną historią sukcesu - nie ma nic, czego byśmy nie widzieli, jeśli chodzi o posiadanie i prowadzenie własnej siłowni!

Od momentu, w którym dołączysz do nas jako franczyzobiorca, będziemy współpracować z Tobą na każdym etapie procesu, aby zapewnić Tobie i Twojej siłowni najlepszą możliwą szansę na sukces. 

Przez cały proces będziesz:

  • Współpracować z naszym dedykowanym zespołem zajmującym się pozyskiwaniem nieruchomości, co pomoże Ci znaleźć i zabezpieczyć właściwą lokalizację. Pomagamy również w negocjacjach umowy najmu.
  • Współpracować z nami oraz z naszym zespołem handlowym, aby opracować biznesplan i prognozy, które pomogą Ci osiągnąć  jak najszybszy zysk. 
  • Szkolił się na temat każdego aspektu prowadzenia klubu énergie Fitness.

MARKETING I ZARZĄDZANIE

Słyniemy ze spektakularnych otwarć oraz niezawodnej przedsprzedaży, która pomaga nam uzyskać ogromną ilość członków jeszcze zanim  siłownia zostanie udostępniona publicznie. Dysponujemy przetestowanymi i niezawodnymi materiałami marketingowymi.

Dobra wiadomość jest taka, że nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia ani zainteresowania zdrowiem i sprawnością fizyczną, aby odnieść sukces.

Ze względu na charakter działalności, siłownia działa prawie sama. Możesz także uniknąć stresu związanego z zarządzaniem dużym zespołem pracowników, ponieważ koncepcja énergie Fitness jest zaprojektowana tak aby działać w oparciu o niewielką ilość personelu, wymaganych jest od trzech do pięciu pracowników.

Aby dowiedzieć się więcej o énergie Fitness, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my wyślemy Ci pełną listę franczyzową, która zawiera wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia współpracy z énergie fitness.


énergie Fitness / Nowoczesny sprzęt
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do énergie Fitness.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank