Budują sieć
Budują sieć / Twojemiasto.poleca.to posiada obecnie cztery placówki własne i pięć franczyzowych.
Wtorek
25.12.2018
Franczyzodawca Twojemiasto.poleca.to w przyszłym roku planuje udzielić licencji na biznes 30 franczyzobiorcom.
 

Portal Twojemiasto.poleca.to publikuje reklamy lokalnych przedsiębiorców. Chcemy, aby portal wspierał i łączył małe branże, które nie mają szans w konkurencji z korporacjami czy międzynarodowymi sieciami sklepów mówi Maciej Frej, specjalista ds. kontaktu z franczyzobiorcami Twojemiasto.poleca.to. Firma chce się rozwijać na rynku franczyzowym. Sieć własną budowaliśmy dwa lata. Obecnie dysponujemy czterema placówkami własnymi i pięcioma franczyzowymi. W przyszłym roku chcielibyśmy uruchomić trzydzieści placówek franczyzowych. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, plan jak najbardziej będzie możliwy do zrealizowania zapewnia Frej.

Franczyzobiorca zostaje właścicielem portalu, na którym mieszkańcy z danego regionu znajdą oferty firm z ich miejsca zamieszkania. Wchodząc na portal znajdziemy tam profile lokalnych firm. Każda z nich otrzymuje roczny wpis do bazy przedsiębiorstw oraz wizualizację swojej działalności opatrzoną nielimitowaną liczbą tekstu oraz zdjęć. Portal wyposażony jest również w system kuponów rabatowych dodaje Frej.

Franczyzobiorca poszukiwany

Franczyzodawca szuka franczyzobiorców w całej Polski. Jak podkreśla, potencjalny partner musi bardzo dobrze znać lokalny rynek. Do głównych zadań franczyzobiorcy będzie sprzedaż przedsiębiorcom reklam na swoim portalu.  Szukamy osób z doświadczeniem w sprzedaży i z wysoko rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi. Niezbędna jest także znajomość osób z sektora MSP oraz pasja do nowych technologii  komentuje Frej.

Opłata licencyjna waha się od 8,5 tys. zł do 14,5 tys. zł. Skąd ta różnica w cenie? Kwota licencji jest zależna od liczbi mieszkańców regionu, w którym franczyzobiorca uruchamia swoją działalność. Jak zapewnia franczydawca zwrot z inwestycji następuje już po kwartale.  

Franczyzodawca oferuje wsparcie w prowadzeniu działalności. Obsługujemy już kilka portali w Polsce, więc nasza wiedza i doświadczenie z pewnością pomogą szybko i skutecznie rozwinąć biznes. Naszym franczyzobiorcom przekazujemy know-how, szkolenia, obsługę telemarketingową, prowadzenie fanpage’a na Facebooku, a także pięciu kanałów dystrybucji reklamy: portalu, Facebooka, aplikacji mobilnej, informatora papierowego. Po naszej stronie znajduje się także tworzenie projektów graficznych  zapewnia Frej.


POPULARNE NA FORUM

Pierwszy biznes dla 20-latka

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie...

23 wypowiedzi
ostatnia 22.01.2019
Agencja marketingowa - czy warto?

Skoro jest tu mowa o marketingu, jako o kompleksowym działaniu, to może warto pochylić się nad propozycją firmy Vsweb. Firma jest młoda ale ma świeże pomysły na...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.01.2019
Outsourcing to nie tylko oszczędności...

Przy prowadzeniu mojej raczej małej firmy dużo pomogli pod względem it ludzie z Omegi – itomega.pl. Mają fajne uczciwe warunki jeśli chodzi o koszty, poza tym...

6 wypowiedzi
ostatnia 21.01.2019
Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018