Speedy Romano – sieć pizzerii na dowóz
 

Stań się częścią sprawdzonego systemu franczyzowego!

Marzysz o własnej pizzerii, ale nie masz wystarczającej liczby pracowników? Z nami możesz otworzyć swój biznes dysponując zaledwie dwuosobowym personelem. 
Specjalnie dla franczyzobiorców dział naszych specjalistów stworzył ofertę otwarcia pizzerii przy minimalnej ilości zatrudnionego personelu przy niewielkim nakładzie finansowym. 
Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwarcia lokalu, jak i prowadzenia działalności.

Najatrakcyjniejsze warunki na rynku - Speedy Romano zostało stworzone z myślą o realizacji zamówień wyłącznie „na dowóz”. Obniża to koszty związane z  przystosowaniem powierzchni stricte restauracyjnej.  Franczyzobiorcy, którzy zadeklarują współpracę na 5 lat, otrzymają sprzęt niezbędny do funkcjonowania pizzerii za 1 zł miesięcznie przy minimum lokalowym 25m2, a opłata franczyzowa wyniesie jedyne 4% od obrotu miesięcznie. 

Franczyzodawca jak w przypadku wszystkich swoich konceptów nie pobiera opłaty licencyjnej,  wstępnej oraz marketingowej, co więcej zapewnia bezpłatne dostawy z w pełni zatowarowanej hurtowni. 
Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. 
Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowane, wysokiej jakości, w bardzo korzystnych cenach produkty niezbędne do tworzenia pozycji z menu.
Jeśli posiadasz lokal o powierzchni 25 m2, ale boisz się ryzyka związanego z wejściem w biznes, dobrze trafiłeś – przeprowadzimy cię przez etapy otwarcia oraz prowadzenia własnego biznesu. 
Speedy Romano to koncept przystępny dla każdego, współpracę z nami może rozpocząć każdy. Nasz dział szkoleniowy w pełni przygotuje personel do prowadzenia własnej gastronomii. Ponadto oferujemy Ci pełne wsparcie profesjonalnych managerów na każdym etapie współpracy. 

Stań się częścią pewnego biznesu gastronomicznego. 

Zgłoszenie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zapraszamy do wypełnienia i wysłania ankiety.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Biesiadowo.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank