Salony Perfect Look Clinic to twój sprawdzony przepis na sukces!
 

Marka Perfect Look Clinic istnieje na rynku od 2016 roku. W sieci działają 54 salony, w tym 10 własnych. W 2021 roku marka otworzyła 35 placówek.

Oferta zabiegowa

Oferta gabinetów jest bardzo szeroka, są to zabiegi kosmetologiczne twarzy i ciała, modelowanie sylwetki, ujędrnianie ciała, depilacja, medycyna estetyczna, a także leczenie łuszczycy czy zabiegi trychologiczne.

Wymagania sieci oraz opłaty

Perfect Look Clinic szuka franczyzobiorców zaangażowanych w biznes i gotowych do współpracy z centralą. Mile widziane jest doświadczenie w branży, jednak i bez niego z pomocą franczyzodawcy, partnerzy są w stanie w krótkim czasie osiągnąć wysoki poziom wiedzy.
Wymagania stawiane franczyzobiorcom to wypełnianie umowy franczyzowej, czyli przede wszystkim dbanie o wizerunek marki. Osobista praca w gabinecie jest bardzo mile widziana, ale nie niezbędna.

Perfect Look Clinic szuka franczyzobiorców w miasta powyżej 20 tys. mieszkańców, choć istnieje mozliwośc otwarcia salonu również w mniejszych miejscwościach.  

Salony są z reguły lokowane na osiedlach, w „sypialniach” miast, aby klientki miały do nich blisko. Zalecana powierzchnia to między 70 a 100 m2.

W zależności od wielkości i stanu lokalu franczyzobiorca powinien dysponować kwotą ok. 100 tys. zł na inwestycję. W tym zawiera się opłata wstępna (która wynosi 29 tys. zł), wyposażenie lokalu, adaptacja , branding oraz pierwsza wpłata na leasing sprzętu, niezbędnego do wykonywania zabiegów.

Miesięczna opłata franczyzowa w sieci Perfect Look Clinic to 2 tys. zł netto, plus 300 zł netto przeznaczane na działania marketingowe.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Na etapie przygotowań jest tworzony projekt salonu, dostarczane meble, branding, franczyzodawca pomaga w doborze sprzętu oraz uzyskaniu finansowania, przygotowuje kampanię otwarciową, szkoli personel.  

W trakcie bieżącej współpracy franczyzodawca dba o wiedzę kosmetyczek, pomaga w pozyskaniu klienta poprzez odpowiedni dobór narzędzi marketingowych, tworzy spójne kampanie marketingowe oraz dostarcza grafiki, służy również pomocą jako help desk. Dodatkowo franczyzobiorca uzyskuje dostęp do autorskiego narzędzia CRM. 
Dzięki prowadzonej przed uruchomieniem salonu kampanii marketingowej, zazwyczaj już na otwarcie salon może liczyć na satysfakcjonująca liczbę klientów. W pierwszym miesiącu jest ich średnio ok. 200. 

Dowiedz się więcej! Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, a nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą jak najszybciej!

 


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Perfect Look Clinic.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank