Dołącz do międzynarodowego grona ekspertów optymalizacji kosztów i zbuduj własną firmą konsultingową w oparciu o sprawdzoną metodologię.
 

Expense Reduction Analysts (ERA) to największa na świecie sieć konsultantów biznesowych. Od 30 lat jej eksperci wspierają światowe i lokalne przedsiębiorstwa, optymalizując ich działanie i minimalizując koszty. ERA to światowy lider w dziedzinie strategii biznesowej, zarządzania łańcuchem dostaw i kosztami. Wyróżniony tytułem Best White Collar Franchise w latach 2018, 2019 i 2020. 

Od początku swojej działalności eksperci  ERA wdrożyli już ponad 18 tysięcy projektów dla blisko 40 kategorii kosztowych. Ponad 750 partnerów biznesowych z 45 krajów pracuje na sukces marki i współpracujących z nią firm. Codziennie świadczy usługi konsultacyjne, wypracowując wspólnie z klientami realne oszczędności i optymalizując  koszty na zasadach „No Success No Fee”. ERA wspiera firmy na całym świecie oraz instytucje pożytku publicznego. Wśród jej klientów znajdują się m.in. IKEA, Uniwersytet SWPS, Coccodrillo, NOVOL, SGB Bank SA, Decathlon, SAMAG i inne. 

ERA - rozwój dla menedżerów wyższego szczebla 

Expense Reduction Analysts to sieć, która skupia niezależnych doradców z minimum 10 letnim doświadczeniem jako managerowie wyższego szczebla. To oni tworzą zespoły ERA, w których dzielą się swoją specjalistyczną wiedzą, by dalej z powodzeniem wykorzystywać ją w pracy z klientami. Połączenie ich potencjału ze szczegółowo opracowaną metodologią działania powoduje, że usługi Expense Reduction Analysts cieszą się dużym popytem.  Do ERA dołączyć może każdy, kto posiada udokumentowane, wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych i kto chcą rozwijać swoją karierę jako niezależny konsultant biznesowy ds. zarządzania kosztami. 

ERA - klucz do intratnego biznesu 

Sieć ERA oferuje partnerom biznesowym sprawdzoną metodologię działania i współpracy z klientami. Przekazuje wiedzę dotyczącą optymalizacji kosztów i zespołowe wsparcie. Franczyzobiorca marki dołączając do grona ekspertów wnosi swój dorobek intelektualny i praktyczny, a jednocześnie czerpie od współpracujących z nimi specjalistów z całego świata niezbędną wiedzę. Wymiana kompetencji, doświadczeń pozwala rozwinąć nabyte wcześniej umiejętności i poszerzyć ich zakres. Zaś bogaty system szkoleń wyposaża w skuteczną metodę współpracy z klientami, dzięki której ERA już od 30 lat odnosi sukcesy w optymalizacji kosztów.

Era gwarantuje:

•           Szkolenia doskonalące umiejętności i poszerzające zakres kompetencji 

•           Mentoring doświadczonych Partnerów ERA

•           10-letnią licencję franczyzową z możliwością przedłużenia

•           Światowej klasy program szkoleniowy

•           Do 6 miesięcy indywidualnego coachingu

•           Atrakcyjną ofertę biznesową „No Savings – No Fee” dla Klientów

•           Bieżące wsparcie marketingowe i sprzedażowe

•           Dostęp do systemów IT dostosowanych do potrzeb klienta z 24-godzinnym wsparciem

 

Dowiedz się więcej! Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, a nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą jak najszybciej!

Synetiq - Joining Expertise to Realise Sustainable Savings from Expense Reduction Analysts on Vimeo.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Expense Reduction Analysts.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank