Ambitne plany / W tym roku Klub Zdrowia i Urody chce otworzyć 20 nowych placówek.
Wtorek
23.05.2023
Klub Zdrowia i Urody łączy usługi dietetyczne i kosmetyczne. Ile można zarobić, prowadząc firmę pod tym szyldem?
 

Natalia Broża od dziesięciu lat pomaga kobietom prawidłowo się odżywiać i redukować zbędne kilogramy. Trzy lata temu otworzyła Klub Zdrowia i Urody. Firma udziela porad dietetycznych i kosmetycznych, prowadzi konsultacje żywieniowe, proponuje usługi pielęgnacji cery i sprzedaje suplementy diety oraz kosmetyki.

– Łączymy dwie dziedziny – dietetykę i kosmetologię. Dzięki temu kompleksowo podchodzimy do tematu zdrowia i urody. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów związanych z dbałością o zdrowie i urodę w jednym miejscu. Kładziemy nacisk na holistyczne podejście, które jest kluczem do sukcesu. Pomogliśmy już tysiącom klientom osiągnąć zamierzony rezultat wagowy, zmienić nawyki żywieniowe czy zlikwidować problemy ze skórą  – mówi Natalia Broża, właścicielka marki Klub Zdrowia i Urody.

Na rozwój firmy pozytywnie wpływa większe zainteresowanie społeczeństwa zdrowym stylem życia, w tym odżywianiem i naturalnymi kosmetykami.

– Coraz więcej osób szuka profesjonalnych usług dietetycznych i kosmetycznych. Nie przeszkadza im w tym inflacja. Klienci są skłonni inwestować w produkty i usługi, które pozwolą im utrzymać dobre samopoczucie i wygląd, nawet w czasie wzrostu cen i trudności finansowych – mówi Natalia Broża. Dodaje, że Klub Zdrowia i Urody zapewnia dobrej jakości produkty w przystępnej cenie.

Niski wkład, szybki zwrot

Aby zostać partnerem Klubu Zdrowia i Urody trzeba zainwestować na początek ok. 15 tys. zł. Tyle potrzeba na wyposażenie gabinetu i przygotowanie go do rozpoczęcia prowadzenia biznesu. Nie ma opłat miesięcznych.

– Czas zwrotu z inwestycji to jeden albo dwa miesiące – mówi Natalia Broża. Dodaje, że stosując się do know-how firmy partnerzy zarabiają średnio 16 tys. zł miesięcznie.

Firma szuka ich w całej Polsce. Partnerem biznesowym Klubu Zdrowia i Urody może zostać każdy.

– Zgłaszają się do nas często osoby z wykształceniem dietetycznym lub kosmetycznym, które stawiają pierwsze kroki branży, ale również takie, które chcą się przebranżowić, prowadzić własny biznes i zostać własnym szefem – mówi Natalia Broża.

W sieci działa kilka placówek. W tym roku firma chciałaby otworzyć 20 nowych placówek. Partnerzy mają zapewnioną rezerwację wybranej lokalizacji, pomoc w pozyskaniu pieniędzy na inwestycję, a także zamówienie niezbędnego wyposażenia salonu. Firma oferuje też szkolenia wdrożeniowe w swojej siedzibie i wsparcie na każdym etapie działalności. 

 

WIZYTÓWKA KLUBU ZDROWIA I URODY

Firma oferująca usługi dietetyczne i kosmetyczne.

  • Kwota inwestycji – 15 tys. zł
  • Zwrot z inwestycji – 1-2 miesiące

Natalia Broża, właścicielka marki Klubu Zdrowia i Urody / "Łączymy dwie dziedziny – dietetykę i kosmetologię. Dzięki temu kompleksowo podchodzimy do tematu zdrowia i urody".
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Franczyza fitness

Witam, Czy ktoś Państwa miał okazję zostać franczyzobiorcą Studio Figura? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tą formą biznesu , ale nie wiem czy na pewno jest to...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2021
Zamiast etatu, własny salon urody

Biznes przyjemny i opłacalny, to super pomysł! Yasumi to znana marka więc klientki chetnie chodzą do ich babinetów...wiem bo mam trzy :)

8 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Opinie o współpracy z Yasumi

Posiadam trzy gabinety Yasumi obecnie i jestem zadowolona ze współpracy. Bardzo dużo pomagaja na początku przed otwarciem a po otwarciu również jest stała opieka. Mam...

4 wypowiedzi
ostatnia 03.08.2021
Gabinet kosmetyczny

Bardzo popularne są obecnie salony stylizacji paznokci. Niskie nakłady finansowe aby otworzyć Studio Paznokcia i łatwy dostęp do oferty szkoleniowej powoduje coraz...

33 wypowiedzi
ostatnia 15.02.2020
Trening z maszyną

Ja bym chciała z czegoś takiego skorzystać, ale ceny niestety powalają na kolana.

19 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Zamiast etatu, własny salon urody

Jeśli tylko czuje się ktoś na siłach do rozkręcania takiego biznesu i przede wszystkim, zna się na tym to jak najbardziej.

8 wypowiedzi
ostatnia 15.01.2020
Opinie o współpracy z Yasumi

Witam. Czy współpraca z yasumi się opłaca ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy. Proszę o odp.

4 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Manicure "pod ręką"

bez przesady

3 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018