Możesz więcej. Zostań franczyzobiorcą Carrefour
 

Trzy sprawdzone i dochodowe koncepty.

Kim jesteśmy

Carrefour to międzynarodowa sieć handlowa, która posiada 12 300 sklepów w 35 krajach.

W Polsce pod naszymi markami działa ponad 900 sklepów w 5 formatach: hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe i specjalistyczne oraz sklep internetowy. Firma jest również właścicielem 20 centrów handlowych oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Trzy sprawdzone i dochodowe koncepty

Siłą naszej franczyzy jest doświadczenie i międzynarodowy zasięg działalności – Carrefour rozwija swoją ofertę franczyzową między innymi we Francji, Belgii, Hiszpanii, Rumunii, Argentynie i Włoszech. Jesteśmy również jednym z największych franczyzodawców w Polsce. Spółka jest operatorem ponad 560 sklepów franczyzowych działających w trzech formatach: Express convenience, Express minimarket oraz Globi. Każdy z naszych konceptów to sprawdzony pomysł na dochodowy biznes. Każdy z nich gwarantuje dostęp do zaawansowanych narzędzi wspierających firmę franczyzobiorcy, rozbudowanej logistyki, znakomitych warunków zakupowych i profesjonalnego marketingu - zarówno w skali ogólnopolskiej, jak i na rynku lokalnym.

Dla kogo?

Naszą ofertę franczyzową kierujemy zarówno do właścicieli sklepów, jak i przedsiębiorców spoza branży, którzy chcą otworzyć swój sklep w jednym z trzech dostępnych formatów Carrefour. Kandydatom, którzy nie posiadają wymaganego kapitału oferujemy współpracę na zasadach ajencji.

Co oferujemy?

Właścicielom sklepów, którzy zdecydują się na współpracę z Carrefour, oferujemy pełną profesjonalizację ich biznesu. Przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność, zapewniamy bezpieczny start w branży sklepów spożywczo-przemysłowych. Ponadto oferujemy:

  1. wsparcie silnej marki zapewniające przewagę nad konkurencją;
  2. model biznesowy gwarantujący satysfakcjonujące przychody;
  3. innowacyjne biznesowe koncepty handlowe, stawiające klienta w centrum uwagi;
  4. opiekę naszych ekspertów na każdym etapie współpracy;
  5. korzystne warunki handlowe;
  6. profesjonalną logistykę oraz narzędzia ułatwiające zarządzanie sklepem;
  7. dostęp do produktów marki własnej oraz najtańszych produktów ze znakiem „Produkt Polski”;

Dowiedz się więcej i poznaj każdy z naszych formatów:

Prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego a nasi przedstawiciele skontaktują się z Państwem i przekażą więcej informacji o współpracy.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Carrefour.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank