Hildebrand rozbuduje sieć

Poniedziałek
30.12.2002
Firma Hildebrand, producent galanterii cukierniczej, zamierza zbudować ogólnopolską sieć sprzedaży. Jeszcze nie wiadomo, ile sklepów powstanie. Spółka uzależnia to od możliwości finansowych.
 
Spółka Hildebrand, producent galanterii cukierniczej z Opalenicy, planuje wyjście poza lokalny rynek i uruchomienie ogólnopolskiej sieci firmowych sklepów. Obecnie pod szyldem Hildebrand działa dziewięć placówek.

Lokalny zasięg

Mamy sklepy w Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach Wielkopolski. Wkrótce otworzymy sklep w Warszawie – mówi dla Pulsu Biznesu Aleksandra Hildebrand, prezes firmy. Dodaje, że w przyszłości firma otworzy swoje sklepy w większości dużych miast Polski.
- Nie chcę przesądzać, z ilu sklepów będzie składała się sieć ani w jakim czasie ją zrealizujemy. Zależy to od możliwości finansowych – zastrzega Aleksandra Hildebrand.

Sklepy cukiernicze Hildebrand, mają charakterystyczną stylistykę wnętrz i oryginalny sposób sprzedaży produktów cukierniczych.
- Zauważyliśmy, że największym powodzeniem cieszą się wyroby niezawijane, wytwarzane manufakturowo z czekolady. Liczymy, że taki sposób sprzedaży przyjmie się w całej Polsce – mówi dla Pulsu Biznesu Aleksandra Hildebrand.

Rodzinna firma

Firma oprócz własnych sklepów, dystrybuuje wyroby poprzez 50 hurtowni na terenie kraju. Ma także stoiska w supermarketach poznańskiej sieci handlowej Piotr i Paweł.

Zakłąd Produkcji Cukierniczej Hildebrandjest typową firmą rodzinną. Spółką kieruje Aleksandra Hildebrand, będąca jednocześnie jej większościowym udziałowcem. Poza nią wśród udziałowców są: syn, zięć oraz dwie córki.
- Zaczynaliśmy działalność przed 20 laty jako mała cukiernia. Dzisiaj firma zatrudnia 180 osób – mówi dla Pulsu Biznesu Aleksandra Hildebrand.

Na koniec 2002 r. spółka zamierza osiągnąć obroty wysokości 25 mln zł.

Więcej: Ryszard Gromadzki, Puls Biznesu, 24 grudnia 2002
Puls Biznesu

POPULARNE NA FORUM

kolektura lotto

A ja wam mówię że to złodzieje ! ProwiZje rzędu 300-400 zł Zdrpki na których ciągle chcą oszulac, nigdy nie mieliśmy problemu z pracownikami zawsze wszystko się...

13 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Monitoring sklepu w niewielkiej miejscowości

U nas działa monitoring wizyjny od GOT http://ochrona-got.pl/monitoring-wizualny i system spisuje się bardzo dobrze. Firma rzetelna i solidna, prawdziwi specjaliści,...

36 wypowiedzi
ostatnia 17.12.2018
Jaką działalność otworzyć na wsi? Pomocy!!!

Nie wiem szczerze mówiąc jaką, musisz przemyśleć czego w Twojej wsi brakuje, co by chcieli mieszkańcy. Na wsi gorzej jest o klientów, bo jest tam mniej mieszkańców....

59 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Własny biznes z małym kapitałem

Zgadzam się z innymi, 10 tysięcy to żadna inwestycja. Jeżeli chcesz więcej zarabiać to pomyśl o pracy dodatkowej. Np. jako freelancer. Takie osoby robią różne rzeczy...

124 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Avast UI Failed to Load error message is one of the most common issues faced by avast users. We are discussing some reliable steps to fix this issue immediately. If you are not...

4 wypowiedzi
ostatnia 15.12.2018
Witam

Witam wszystkich użytkowników. Właśnie dołączyłem do waszego grona.

1 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Ubezpieczenie samochodu

Orientujecie sie moze gdzie najlepiej bedzie je wykupic?

1 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Sklep z odżywkami w Poznaniu

Olimp trzyma poziom, znam ich suple od lat i zawsze się po nich dobrze czuję, czy buduję masę, czy spalam, to zawsze te efekty są przyśpieszone, zdrowe, naturalne....

9 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018