DDD Dobre Dla Domu

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Dobre Dla Domu to sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz. W ofercie sklepu znajdują się:

 • panele podłogowe;
 • podłogi drewniane;
 • drzwi;
 • panele ścienne;
 • akcesoria do paneli ściennych;
 • akcesoria do drzwi;
 • akcesoria do podłóg;

Przeczytaj artykuł o DDD Dobre Dla Domu

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

43

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzobiorcą może zostać każdy, kto posiada doświadczenie w handlu oraz wystarczające środki finansowe i wyrazi wolę zainwestowania ich w otwarcie sklepu Dobre Dla Domu. Ze względu na duże zróżnicowanie powierzchniowe sklepów DDD Dobre Dla Domu, o niezbędnych inwestycjach Franczyzobiorcy informowani są na indywidualnym spotkaniu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 1. Duże zaangażowanie i odpowiedzialność za prowadzony biznes;
 2. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej opartej o formę biznesu rodzinnego;
 3. Zorganizowanie i zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta;
 4. Zaangażowanie finansowe;
 5. Innowacyjność oraz chęć podnoszenia kwalifikacji pracowników;
 6. Rozumienie zasad funkcjonowania systemów franczyzowych;
 7. Zorganizowanie w punkcie sprzedaży między innymi:
  • drukarki fiskalnej,
  • drukarki do komputera,
  • terminala do kart płatniczych,
  • serwisów okołosprzedażowych: profesjonalne doradztwo, usługa pomiarowa, usługa transportu towaru do domu klienta, usługa montażu etc,
  • systemów ratalnych.

 

Dołącz do nas


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

ul. Rolna 7, Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

(61) 665 76 60

rozwoj@ddd.com.pl

ddd.com.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do DDD Dobre Dla Domu.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Poukładany interes /30.11.2018

Kto buduje lub remontuje, będzie też wykańczał i wyposażał. Branża wyposażenia wnętrz bacznie śledzi koniunkturę w budowlance i wie, kiedy przyjdą większe zyski.

Ile trzeba mieć pieniędzy na biznes? /01.11.2018

Planujesz otwarcie własnej firmy, ale nie wiesz ile musisz mieć pieniędzy na ten cel? Podpowiadamy, jak to sprawdzić i nie dać się zaskoczyć niespodziewanym wydatkom.

Doświadczenie to za mało /07.09.2018

Tomasz Mazurek mimo wieloletniego doświadczenia w branży wyposażenia wnętrz nie zdecydował się na samodzielne otwarcie sklepu. Wybrał franczyzę. Dlaczego?

Przepisy na zysk /31.08.2018

Prezentujemy 25 sprawdzonych pomysłów na własny bar, pizzerię i lodziarnię. Zakładamy palarnię kawy, salon kosmetyczny, agencję ubezpieczeniową, sklep Żabki i blog modowy. W numerze bilet na Targi Franczyza gratis!

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.