DDD Dobre Dla Domu

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Dobre Dla Domu to sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz. W ofercie sklepu znajdują się:

 1. panele podłogowe,
 2. podłogi drewniane,
 3. drzwi,
 4. panele ścienne,
 5. akcesoria do paneli ściennych,
 6. akcesoria do drzwi,
 7. akcesoria do podłóg.

Przeczytaj artykuł o DDD Dobre Dla Domu

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

34

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzobiorcą może zostać każdy, kto posiada doświadczenie w handlu oraz wystarczające środki finansowe i wyrazi wolę zainwestowania ich w otwarcie sklepu Dobre Dla Domu. Ze względu na duże zróżnicowanie powierzchniowe sklepów DDD Dobre Dla Domu, o niezbędnych inwestycjach Franczyzobiorcy informowani są na indywidualnym spotkaniu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 1. Duże zaangażowanie i odpowiedzialność za prowadzony biznes.
 2. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej opartej o formę biznesu rodzinnego.
 3. Zorganizowanie i zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta.
 4. Zaangażowanie finansowe.
 5. Innowacyjność oraz chęć podnoszenia kwalifikacji pracowników.
 6. Rozumienie zasad funkcjonowania systemów franczyzowych.
 7. Zorganizowanie w punkcie sprzedaży między innymi: drukarki fiskalnej, drukarki do komputera, terminala do kart płatniczych, systemów ratalnych, serwisów okołosprzedażowych: (doradztwa, usługi pomiarowej, usługi transportu towaru do domu klienta, usługi montażu etc).

Dołącz do nas


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

ul. Rolna 7, Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

(61) 665 76 60

rozwoj@ddd.com.pl

ddd.com.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do DDD Dobre Dla Domu.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. (ul. Rolna 7, Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego DDD Dobre Dla Domu oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie ddd.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.