Xtreme Fitness Gyms

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Autorski model franczyzowy oparty na wieloletnim doświadczeniu w branży, który zdobył uznanie w oczach specjalistów oraz franczyzobiorców. I miejsce w kategorii Lider Jakości - Model Franczyzowy, członkostwo w Polskiej Organizacji Franczyzodawców POF, tytuł Zdrowa Marka Roku, liczne nagrody i wyróżnienia. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w badaniu rynku oraz monitorowaniu aktualnych trendów umożliwia Franczyzobiorcy dobry start oraz rentowność klubu już w pierwszych miesiącach otwarcia. W prowadzeniu klubu dajemy gotowe rozwiązania i skuteczne narzędzia - zoptymalizowane procesy sprzedaży, panel CRM, działania marketingowe, analizy, raporty, szkolenia. „Filarem” franczyzy jest podręcznik operacyjny, który zawiera szczegółowy opis naszej autorskiej i sprawdzonej struktury prowadzenia klubów fitness. 

Dodatkowo zapewniamy stałą opiekę ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy w wielu branżach oraz z zakresu różnorodnych aspektów prowadzenia biznesu. Zapewniamy szeroki zakres szkoleń oraz systematyczne wsparcie na każdym etapie prowadzenia klubu.

Franczyza klubów fitness Xtreme Fitness Gyms to znakomita inwestycja czasu i pieniędzy.

JEDNOSTKI WŁASNE

10 (Tarnów Widok, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Dąbrowa Tarnowska, Kędzierzyn Koźle, Jaworzno, Nowy Targ, Tarnów Błonie.)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

22 (Wadowice, Jastrzębie - Zdrój, Chrzanów, Nowy Sącz, Skawina, Brzesko, Przemyśl, Jasło, Ostrowiec Świętokrzyski, Tarnowskie Góry, Krosno, Rybnik, Białogard, Częstochowa, Pawłowice, Szczytno, Siedlce, Sosnowiec, Sochaczew, Radomsko, Płońsk, Śrem).

W 2020 roku planowane jest otwarcie kolejnych 20 lokalizacji. Docelowo Xtreme Fitness Gyms ma liczyć ponad 200 klubów w całej Polsce oraz rozpocząć ekspansję poza granicami naszego kraju.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pomoc w znalezieniu lokalizacji oraz odpowiedniego lokalu,
 • wynegocjowanie najkorzystniejszych warunków czynszu oraz warunków umowy najmu,
 • szacowanie dokładnych kosztów inwestycji,
 • przygotowanie wizualizacji klubu,
 • analiza rynku, konkurencji oraz stworzenie odpowiedniej strategii marketingowej,
 • wybór sprzętu oraz aranżacja wnętrz,
 • pomoc w zatrudnieniu personelu oraz realizacja planu szkoleniowego,
 • przygotowanie kampanii przedsprzedaży,
 • systematyczne szkolenia,
 • stałe wsparcie opiekuna franczyzowego.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • wstępna opłata franczyzowa w wysokości 65 tys. zł netto,
 • bieżąca opłata franczyzowa uiszczana miesięcznie od momentu otwarcia klubu w wysokości 5 zł od metra kwadratowego powierzchni lokalu oraz 5% od wysokości sprzedaży netto,
 • miesięczna opłata na fundusz marketingowy w wysokości 1,5 tys. zł netto,
 • koszty inwestycji to przedział od 600 do 800 tys. zł netto.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • działalność w formie osobowej (działalność jednoosobowa lub spółka cywilna),
 • chęć zaangażowania się w prowadzenie klubu,
 • otwartość na nową wiedzę i możliwości. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

XF Franchise Sp. z o.o.

ul. Błonie 2, 33-100 Tarnów

886 330 320

info@xtremefitness-franchise.pl

xtremefitness.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Nowakowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Xtreme Fitness Gyms.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma XF Franchise Sp. z o.o. (ul. Błonie 2, 33-100 Tarnów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie xtremefitness.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.