Xtreme Fitness Gyms

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Autorski model franczyzowy oparty na wieloletnim doświadczeniu w branży, który zdobył uznanie w oczach specjalistów oraz Franczyzobiorców: I miejsce w kategorii Lider Jakości - Model Franczyzowy, I miejsce w kategorii Innowacja Roku Targi Franczyza Expo 2020, członkostwo w Polskiej Organizacji Franczyzodawców, tytuł Zdrowa Marka Roku.

Nasze procesy, standardy i autorskie narzędzia, zbudowane na wieloletnim doświadczeniu w branży fitness, umożliwiają nowemu Franczyzobiorcy osiągnięcie rentowności biznesu już w pierwszych miesiącach po otwarciu klubu.

Franczyzobiorca otrzymuje gotowe rozwiązania i skuteczne autorskie narzędzia niezbędne do efektywnego prowadzenia biznesu. Wśród nich, dedykowany do prowadzenia klubów Xtreme, system operacyjnym GymOS zawierający: panel CRM, zoptymalizowane procesy sprzedaży, działania marketingowe, analizy, raporty. Ponadto Franczyzobiorca otrzymuje podręcznik operacyjny zawierający całe know-how ze szczegółowym opisem naszej autorskiej i sprawdzonej struktury prowadzenia klubów fitness. 

Siłą sieci jest posiadanie zespołu najlepszych ekspertów z zakresu prawa, marketingu, IT, księgowości oraz z branży fitness. Stała opieka wspomnianych specjalistów, zapewnia Franczyzobiorcy szeroki zakres szkoleń oraz systematyczne wsparcie na każdym etapie przed i po otwarciu klubu.

- Jesteśmy po to, aby pomagać klubowiczom w osiąganiu ich celów fitness. Naszemu modelowi franczyzowemu zaufało już kilkudziesięciu przedsiębiorców. Wspólnie budujemy najlepszą społeczność fitness na świecie – mówi Łukasz Dojka, założyciel i prezes Xtreme Fitness Gyms.

3 kroki do podjęcia decyzji:
1. Udział w prezentacji online – zapisy na www.xtremefitness-franchise.pl
2. Udział w prezentacji stacjonarnej w siedzibie w Tarnowie (Małopolska).
3. Indywidualne spotkanie.

JEDNOSTKI WŁASNE

14. Białogard, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Tarnowska, Dębica, Dzierżoniów, Kędzierzyn-Koźle, Lublin, Nowy Targ, Ruda Śląska, Tarnów Błonie, Tarnów Dąbrowskiego, Tarnów Widok, Zabrze.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

53. Białystok, Brzesko, Busko-Zdrój, Bytów, Chrzanów, Częstochowa, Gorlice, Jasło, Jaworzno, Jędrzejów, Kielce, Knurów, Krasnystaw, Kraśnik, Krosno Galeria, Krosno Podkarpacka, Łomża Kazańska, Mielec, Mielec Navigator, Mława, Nowy Sącz, Nysa Galeria Nyska, Opole CH Karolinka, Opole Ozimska Park, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostróda, Pawłowice, Piekary Śląskie, Płock, Płońsk, Poznań Stary Browar, Przasnysz, Przemyśl, Ropczyce, Radomsko, Rybnik, Sandomierz, Sanok, Siedlce, Skawina, Sochaczew, Sosnowiec, Stalowa Wola, Staszów, Szczytno, Śrem, Świdnik, Tarnobrzeg Warszawska, Tarnowskie Góry, Wadowice, Wodzisław Śląski, Zambrów, Zamość.

Misja strategiczna na najbliższe lata to 227 rentownych klubów do 2027 roku.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pomoc w znalezieniu lokalizacji oraz odpowiedniego lokalu
 • wynegocjowanie najkorzystniejszych warunków czynszu i umowy najmu
 • przygotowanie wizualizacji klubu
 • analiza rynku, konkurencji oraz stworzenie odpowiedniej strategii marketingowej
 • wybór sprzętu oraz aranżacja wnętrz
 • pomoc w zatrudnieniu personelu oraz realizacja planu szkoleniowego
 • przygotowanie skutecznej kampanii przedsprzedaży
 • systematyczne szkolenia i dostęp do autorskiej platformy e-learningowej
 • autorskie i dedykowane narzędzia oraz programy do prowadzenia klubu
 • stałe wsparcie managera franczyzowego.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • wstępna opłata franczyzowa w wysokości 190 tys. zł netto
 • bieżąca opłata franczyzowa uiszczana miesięcznie od momentu otwarcia klubu w wysokości 3 zł od metra kwadratowego powierzchni lokalu oraz 3% od wysokości sprzedaży netto
 • miesięczna opłata na fundusz marketingowy w wysokości 1000 zł netto
 • koszty inwestycji: od 425 tys. zł netto, z możliwością zewnętrznego finansowania

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

XF Franchise Sp. z o.o.

ul. Błonie 2, 33-100 Tarnów

info@xtremefitness-franchise.pl

franczyzafitness.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krystian Janeczek +48 534 123 417

Bartłomiej Grabowski +48 538 394 742

Łukasz Nowak +48 886 330 320

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Xtreme Fitness Gyms.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma XF Franchise Sp. z o.o. (ul. Błonie 2, 33-100 Tarnów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Xtreme Fitness Gyms oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franczyzafitness.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.