So Coffee

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

So Coffee to jedna z największych ogólnopolskich sieci kawiarni, która co roku sukcesywnie zdobywa nowych, wiernych Gości. Jesteśmy obecni w 31 miastach w Polsce.

So Coffee jest miejscem pełnym smaków. Smaków powstałych z różnorodnych doświadczeń, trendów, chwil i emocji ważnych dla społeczności, w której jesteśmy. Tak tworzymy kawiarni So Coffee - w pełni dopasowując się do miejsca i aktualnych potrzeb naszych Gości.

Marka So Coffee należy do portfolio Grupy Lagardere Travel Retail.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

partnerskie 46, franczyzowych 6

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

So Coffee oferuje swoim franczyzobiorcom pełne wsparcie mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu.

 • pomoc w wyborze lokalu i ocenie potencjału lokalnego rynku,
 • projekt architektoniczny i aranżacja wnętrza lokalu,
 • projekt technologiczny lokalu,
 • przekazanie know-how i standardów operacyjnych w zakresie prowadzenia i zarządzania biznesem kawiarnianym,
 • szeroka i atrakcyjna oferta produktowa,
 • dedykowani i sprawdzeni dostawcy z preferencyjnymi warunkami handlowymi,
 • pełny pakiet szkoleń dla franczyzobiorcy i załogi
 • mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci. 

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji od 450 tys. zł - zależna od formatu i wielkości lokalu, miesięczna opłata od obrotu w wysokości 5 proc. nie mniej niż 2 tys. zł netto.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • kapitał na pokrycie kosztów inwestycji związanych z przystąpieniem do sieci,
 • własny lub wynajmowany lokal (optymalnie dla lokalu to 70 mkw., lub wyspy 40 mkw., ale możemy się wpasować w prawie każdą dostępną powierzchnię), pomagamy również w poszukiwaniach - posiadamy bazę potencjalnych lokalizacji,
 • zaangażowanie w prowadzenie lokalu,
 • nie wymagamy doświadczenia w branży gastronomicznej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 174, 02-486 Warszawa

franczyza@socoffee.pl

socoffee.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Grzegorz Łyczak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do So Coffee.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. (Al. Jerozolimskie 174, 02-486 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego So Coffee oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie socoffee.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.