So! Coffee

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

So! Coffee to jedna z największych ogólnopolskich sieci kawiarni, która co roku sukcesywnie zdobywa nowych, wiernych Gości. Jesteśmy obecnie w 25 miastach w Polsce.

So! Coffee to idealne miejsce na chwilę relaksu, na przerwę w trakcie dnia lub na spotkanie ze znajomymi. Oprócz  doskonałej kawy kawiarnie So! Coffee oferują także szeroki wybór pysznych ciast, doskonałych kanapek i sałatek, świeżo wyciskanych soków oraz lodów z własnej manufaktury! Marka So! Coffee należy do portfolio grupy Lagardere Travel Retail.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

partnerskie 47, franczyzowych 7

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

So! Coffee oferuje swoim franczyzobiorcom pełne wsparcie mające na celu ułatwienie startu biznesu oraz zapewnienie stałego i zrównoważonego przychodu.

 • pomoc w wyborze lokalu i ocenie potencjału lokalnego rynku,
 • projekt architektoniczny i aranżacja wnętrza lokalu,
 • projekt technologiczny lokalu,
 • przekazanie know-how i standardów operacyjnych w zakresie prowadzenia i zarządzania biznesem kawiarnianym,
 • szeroka i atrakcyjna oferta produktowa,
 • dedykowani i sprawdzeni dostawcy z preferencyjnymi warunkami handlowymi,
 • pełny pakiet szkoleń dla franczyzobiorcy i załogi.

Mocne wsparcie marketingowe dzięki ogólnopolskiej promocji sieci. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji od 290 tys. zł - zależna od formatu i wielkości lokalu, miesięczna opłata od obrotu w wysokości 5 proc.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • kapitał na pokrycie kosztów inwestycji związanych z przystąpieniem do sieci,
 • własny lub wynajmowany lokal (optymalnie dla lokalu to 70 mkw., lub wyspy 40 mkw., ale możemy się wpasować w prawie każdą dostępną powierzchnię), pomagamy również w poszukiwaniach - posiadamy bazę potencjalnych lokalizacji,
 • zaangażowanie w prowadzenie lokalu,
 • nie wymagamy doświadczenia w branży gastronomicznej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 174, 02-486 Warszawa

franczyza@socoffee.pl

socoffee.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Grzegorz Łyczak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do So! Coffee.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. (Al. Jerozolimskie 174, 02-486 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego So! Coffee oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie socoffee.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.